Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patrycjajjj

duży rachunek za wodę w uk

Polecane posty

Gość patrycjajjj

Witam, mam problem z rachunkiem za wodę i nie wiem gdzie się z tym problemem zgłosić. Mianowicie rachunki za wodę przychodzą nam co 3 miesiące. Zawsze nasze rachunki wynosiły ok 100 funtów, jednakże w tym tygodniu dostałam rachunek na kwotę 320 funtów. Dodam ,że woda w naszym domu, który wynajmujemy przez agencję jest na licznik. Mąż sprawdzał stan licznika wody i zgadza się z tym który został spisany na rachunek. Wynika z niego, że przez te 3 miesiące zużyliśmy 150m3 wody. Mieszkamy we dwójkę, i logiczne jest, że nierealne jest takie zużycie wody przez 3 miesiące. Sprawdzaliśmy wodomierz w ten sposób, że zakręciliśmy wszystkie kurki z wodą i obserwowaliśmy czy licznik się nie kręci w obawie, że może mamy jakiś wyciek. podczas naszego wielokrotnego sprawdzania licznik stał w miejscu. Nie wiem co z tym robić, komu to zgłosić, czy płacić ten rachunek. Problem ten jest tym większy, że właśnie w tym miesiącu wyprowadzamy się z tego domu i nie wiem jakby miało wyglądać postępowanie reklamacyjne tego rachunku. Nie mam pojęcia, czy licznik się popsuł i przeskoczyła cyfra na wodomierzu czy coś innego się stało. Nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×