Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rolety termoizolacyjne, zaciemniające.

Polecane posty

Gość gość

Mam słoneczne mieszkanie i zastanawiam się nad zakupem takich rolet, szczególnie do pokoju dziecka. Czy takie rolety tworzą tylko noc czy także jest chłodniej w takim pokoju? Latem u mnie w mieszkaniu jest 30 stopni, ja z mężem to jeszcze wytrzymamy ale dziecko całe mokre dlatego zastanawiam się nad ich zakupem. Macie jakieś doświadczenia z takimi roletami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, mielismy w wynajmowanym mieszkaniu i albo byla noc albo nie mozna ich bylo zaslaniac do końca wiec slonko i tak swiecilo do pokoju. w zeszlym roku zalozylismy rolety zewnętrzne i jest o wiele lepiej, slonko nie swieci na szyby wiec ich nie nagrzewa, mozna zaciągnąć do końca zostawiając dziurki wiec w pokoju jest w miarę jasno, mozna tez zaciemnić calkiem. Uwazam to za super rozwiązanie, szczególnie w bloku gdzie wiekszosc okien jest na poludnie, temperatura w upaly znacząco w mieszkaniu spadla dzięki takim roletom. Koszt gez nie jakiś tragiczny -placilam 2 razy tyle co za zwykle wewnętrzne siec tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polece żaluzje aluminiowe najlepiej koloru srebrnego. Miałem problem z nagrzewaniem pokoju i własnie w ten sposób sobie poradziłem z problemem . Tak wygladaja http://dom-partner.eu/zaluzje-producent/item/19-żaluzje-poziome-25mm dodatkowo nie są zbyt drogie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rolety zewn. I powiem tak,to jest dobre rozw.dla osob pracujacych,w sensie,ze caly dzien nikogo nie ma ,rolety zaciagniete,szyby sie nie nagrzewaja,wchodzisz w sumie do chlodnego mieszkania.W sytuacji,jak jestes w domu z dzieckiem,srednio sie sprawdza,bo po pierwsze jest ciemno,a po drugie duszno,my zastanawiamy sie nad mala klima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie w pokoju dziecka. Rzeczywiście, jeśli są całkiem zasunięte to w pomieszczeniu jest chłodniej. Ale też jest ciemno, może nie całkiem, ale na pewno nie do funkcjonowania w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam 333
Skutecznym rozwiązaniem sa rolety materiałowe ja kupiłem najtańsze rolety mini ale jasny materiał i sprawdzają się ktoś polecil mi ten link www.slaskie-rolety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluzia
A ja potrzebuje porady w wyborze rolet zewnętrznych. Mieszkam sama i nie ma mi kto doradzić ;/ Jaki system rolet jest najkorzystniejszy? Mi znajoma coś mówiła, że powinnam się zgłosić do firmy Euro Windows, że mają w tej kwestii duże doświadczenie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslimy, ze mocno odradzimy owa firme> Jak sie chce robic reklame to profesjonalnie a takie chalturzenie to i chalturzenie z roletami. Brr! Jak najdalej od takich firemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ludzi tyle opinii, ja stawiam na klasyke wiec rolety dzien noc sa jak dla mnie najlepszym rozwiazaniem. Wystaczy dobrac odpowiedni material i kolor i moga chronic przed sloncem. Jatu http://dampex.pl/rolety-materialowe/ kupowalam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stawiam na klasyczne rozwiązania. Dla mnie osobiście są generalnie najlepsze. Chwalę sobie tę firmę http://zaslaniamyokna.pl/ bo mają spory wybór a ceny i jakość rolet nie pozostawaiają wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia dlaczego ktos mial problemy z podgumowanymi roletami??? Ja żadnego parowania szyb nie widzę. A latem roleta słońce i temperaturę świetnie zatrzymuje. Wczesniej miałam metalowe, ale przy wymianie okien na nowe i rolety zostaly zmienione. Nie żałuję, ze nie zalozylam ponownie metalowych. Ani zewnętrznych. Przy pierwszych odpadlo paskudne mycie, a przy drugich - egipskie ciemności po spuszczeniu rolet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z taką srebrną izolacją w salonie, tylko mam tam okna na południe i zachód, wiec w jak słońce jest na poludniu to je zaslaniam a jak na zachodzie to tam zaslaniam a południe odslaniam. Wiec nie mam ciemno. U mnie pomagają na nagrzewanie. Kupiłam w Leroy Merlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnnd
Zajdź sobie na stronę http://rolden.pl , a zobaczysz całkiem fajną ofertę. Naprawdę świetna firma, nie ma takiej opcji, abyś miał powody do narzekania. Przede wszystkim mogę śmiało polecić firmę ROL DEN za to, że solidnie i szybko się uwinęli, do tego ich rolety to porządne rolety, a nie marketowa jakość, na której nietrudno się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie sprawdzają się na oknach plisy - https://www.francgardiner.com/ , ja mam u siebie. dobrze mi zaciemniają pomieszczenia a do tego ładnie sie komponują z resztą pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalski24
Rolety zaciemniające to świetna rzecz, szczególnie teraz gdy temperatury są bardzo wysokie. Za pomocą takich rolet można obniżyć o kilka stopni temperaturę w pomieszczeniu, poza tym jest większy komfort podczas snu. Jakby ktoś szukał rolet, rzućcie okiem na stronę http://www.wystroj-okien.pl/Rolety-Zaciemniajace tam znajdziecie ich duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam plisy z tej firmy http://roletcenter.pl/. Bardzo dobre rozwiązanie. Bardzo dobra cena i jakoś 1 klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50
Czytałam, że rolety gumowane nie są polecane na intensywne działanie słońca. Mam okna od wschodu. od wczesnego rana do 13ej mocno świeci słońce. Zależy mi by w sypialni było zupełnie ciemno. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my niedawno założyliśmy rolety zewnętrzne i dają radę. :) Zaciemniają i izolują od nadmiernego ciepła i zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się od razu zlecialo sprzedawców/producentów rolet:D do reklamowania. ..i wszyscy podają się za użytkowników przy okazji od razu podając namiary na ich firmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to akurat stary temat z tego co widze. Ja pisałam o 13:12 i zapomniałam dodać że pisałam o roletach do okien dachowych bo takie zakładalismy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50
Czy roletę kasetową można usunąć i wykorzystać w innym oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam bardzo ładne plisy ze strony www.dario-biuro.pl. Bardzo ładnie się komponują z wnętrzem i wybrałam kolor taki jak drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy polecił mi www.skladokienpremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, dobry wybór, sam w tamtym roku miałem okazje skorzystać z ich asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałem okazje poznać www.skladokienpremium.pl i muszę przyznać, że zbieram się do zamówienia rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, rolety zewnętrzne świetnie się sprawdzają gdy chcemy zaciemnić pomieszczenie. Dają idealny mrok. Mają też jakiś swój udział w zapewnianiu bezpieczeństwa, bo jednak to jakaś, nawet jeśli niewielka, to jednak ochrona przed włamywaczami. Bardziej elegancko też wyglądają niż zwykłe rolety wewnętrzne. Kilka lat temu dokonałam zakupu takich rolet od drutex i nie żałuję, bo sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara722
A Roletex nie ma takich przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie w pracy takie rolety funkcjonują i sprawdzają się znakomicie. Około 1,5 roku temu zamontowała nam firma z Sulejówka i od tego czasu, w upalne dni klima okazała się być zbędna. Z kolei teraz w zimie w biurze wydaje się być cieplej. Nie wiem czy mówimy o tych samych roletach, bo mam na myśli coś takiego: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-zewnetrzne/refleksole/ Tyle, że ja mówię o roletach w biurowcu, ale czy takie cuda montuje się też w domach? Trudno powiedzieć. U nikogo znajomego i rodziny nie widziałem, ale w pracy działa jak ta lala :) Tak wiec najlepiej zapytaj u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×