Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rolety termoizolacyjne, zaciemniające.

Polecane posty

Gość gość
Ten producent osłon przeciwłonecznych naprawdę daje radę http://www.pliseo.pl/ świetnie można zaciemnić mieszkanie przy zachowaniu w mairę rozsądnego budżetu domowego. Duży wybór, dobra jakość i fachowe doradztwo. Myślę, że naprawdę warto się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z największych katalogów, jeżeli nie największy silników do rolet masz w https://silnikdorolet.pl/ i nic lepszego pod względem obsługi klienta nie znajdziesz. Silniki do rolet ze sterowaniem, akcesoriami montażowymi. Tylko taka specjalizacja i to mi się podoba, bo ludzie znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorka

Ja pierniczę!!!!! Zamiast coś doradzić,to każdy umieszcza tutaj swoje reklamy! Masakra! Tak w sumie to niczego się nie dowiedziałam z tego wątku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaa

Różne cuda ma Roletex, więc może i takie mają. Na ich stronę trzeb zajrzeć, albo zadzwonić do nich i się dopytać. Jak rozumiem chodzi o rolety zewnętrzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

my w tamtym roku zainstalowaliśmy markizy fakro. jestesmy bardzo zadowoleni, bo w pomieszczeniu jest jednocześnie chłodno i jasno, bo markizy wpuszczają słońce, ale nie dopuszczają promieni UV. i nie widać nas z zewnątrz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

My mamy w większości okna polaciowe. W lato był dramat. 24h na dobę słońce i gorąc. Kupiliśmy takie rolety zwijane, odbijające.wg producenta do 60% promieni słonecznych i ciepła i .... Czuć zdecydowana roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariszka

@agnieszka też  instalowaliśmy te markizy  w tym roku , super właśnie że nie zaciemniają pomieszczenia i są łatwe w montażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariszka

@agnieszka też  instalowaliśmy te markizy  w tym roku , super właśnie że nie zaciemniają pomieszczenia i są łatwe w montażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy i  jest lepiej, ale cudów nie ma. Jakby nie patrzeć roleta jest w środku i to ciepło przejdzie przez szybę. Najlepsze rolety zewnętrzne, ale jeśli nie ma innej możliwości to polecam, bo zawsze trochę chłodniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×