Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika Lolik

Ta druga kochanka

Polecane posty

Gość fix mix
są dwie zasadniczo różne sytuacje - kiochanka jako kobieta samotna marząca o stałym związku i kochanka z wyboru i dla zabawy - pozostająca w innym stałym związku. Byłam i w jednej i w drugiej roli. Ta pierwsza to katastrofa, koszmar i co tylko najgorszego można powiedzieć. Niepewność, brak akceptacji (delikatnie mówiąc) otoczenia z każdej strony. Ta druga - luksus, relaks po prostu super, jak jeszcze facet jest w takiej samej sytuacji - bez zamiaru stałości tylko zabawa. Nie nadużywałam, tylko zamiejscowo, tylko w specjalnych, z reguły luksusowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi raczej o kobietę, która sama nie ma nikogo, a spotyka się z zajętym mężczyzną. monika.lolik@o2.pl Napisz, jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix mix
tak też można, określenia jakich użyłam mają zastosowanie jeżeli taka sytuacja trwa długo i ma rozstrzygnięcia. Nie da się wtedy wszystkiego w białych rękawiczkach, kogoś musi zaboleć, i im szybciej tym lepiej. Zwykle trzeba dużo bezwzględności i wyrachowania. Ale nie da się tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Takie są konsekwencje. Proszę o wiadomość na email. Muszę z kimś porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×