Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżin_spełnia_życzenia

Dżin, który spełni każde życzenie. Dla pań od 30 lat wzwyż.

Polecane posty

Gość Dżin_spełnia_życzenia

Witam serdecznie, pozwoliłem sobie na żartobliwe porównanie w tytule do dżina. Nie dlatego, że mieszkam w lampie czy przyjmuję postać obłoku. Zrobiłem to, ponieważ chcę spełnić każde życzenie zainteresowanej Pani. Nie ograniczam liczby tych życzeń do trzech. Czujesz monotonię w związku lub jesteś zaniedbywana przez partnera? Napisz. Chciałabyś spróbować w sypialni czegoś, co do tej pory onieśmielało wszystkich mężczyzn, z którymi byłaś, a u Ciebie wywoływało rumieniec na twarzy? Napisz. Masz ochotę na relaksacyjny masaż? Napisz. Szukasz kogoś kto Cię wysłucha, przytuli, doceni? Napisz. Nie masz z kim iść na imprezę imprezę firmową, wesele czy przyjęcie? Napisz. Zastanawiało Cię jakie to uczucie być z młodszym, przystojnym i wysportowanym mężczyzną? Napisz. Jesteś w Trójmieście na wyjeździe biznesowym i nie masz ochoty spędzić wieczoru samotnie? Napisz. Może po prostu doskwiera Ci samotność i potrzebujesz zaspokoić swoje naturalne pragnienia? Napisz. Jednorazowa przygoda pełna pasji, a może dłuższy układ opierający się na wzajemnym szacunku i nie wchodzeniu sobie z butami w życie? Napisz. W tych, a także w innych sprawach na pewno będę Ci w stanie pomóc. Żeby nie było żadnych nieporozumień: NIE szukam sponsorki. Robię to, ponieważ uwielbiam kobiety, szczególnie te starsze od siebie, i darzę je najwyższą estymą. Nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech szczęśliwej kobiety. Krótko o mnie: 24-letni przystojny, inteligentny i kulturalny studentem medycyny z Trójmiasta. Mam 180cm wzrostu i jestem dobrze zbudowanym szatynem z niebieskimi oczami. Zdrowy, zadbany, bardzo dyskretny. Ewentualne zdjęcia po nawiązaniu kontaktu. Ktoś ze znanych ludzi kiedyś rzekł - "Rozmowa to bardzo silna rzecz." Wiadomość do niczego nie zobowiązuje, a kto wie? Może będzie początkiem ciekawej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat chyba odpowiedni na erotyczny, nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę studiując medycynę masz jeszcze czas na takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz daj cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Tak jak pisałem - uśmiech uszczęśliwionej kobiety to dla mnie najlepsza nagroda. Żadnego cennika nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
spelniam_zyczenia@wp.pl Serdecznie zapraszam do kontaktu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, dobra. To teraz gdzie tu jest haczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Nie ma żadnego haczyka, naprawdę. Zapraszam do przekonania się o tym osobiście, po kontakcie mailowym na podany przeze mnie wyżej adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, szukam kogoś kto mnie wysłucha, przytuli, doceni. Ale nie wierzę w charytatywne gesty. Chyba, że naprawdę jesteś dżinem i wyfruwasz z lampy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dojrzałe kobiety to dla Ciebie swego rodzaju fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Napisz na mail. Będziemy mogli swobodnie porozmawiać o Twoich potrzebach. Tak jak mówiłem - to do niczego nie zobowiązuje. Jeśli uznasz, że nie jestem kimś, kogo szukasz, po prostu zakończymy na wymianie wiadomości. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak mail to mimo wszystko nieco bardziej zobowiązująca forma kontaktu, warto coś wiedzieć, zanim się napisze. Zakładając temat na forum musisz być przygotowany na ewentualność odpowiedzi. Temu ono służy. A i późniejsze maile będą mniej przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
I nie nazwałbym tego 'działalnością charytatywną', ponieważ ja w ten sposób mam okazję do poznania wyjątkowych osób i uszczęśliwienia ich. Po prostu bardzo to lubię. Co do fetyszu - uważam, że to niewłaściwe stwierdzenie, w kontekście ludzi, trochę uprzedmiotowienie. Czy pociągają mnie dojrzałe kobiety - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Rozumiem. Wobec tego co chciałabyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pociągają Cię dojrzałe kobiety, nie rówieśnice? Co Cię w nich pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
To nie jest tak, że rówieśniczki nie są dla mnie atrakcyjne. Po prostu dojrzałe kobiety mają w sobie coś, czego brakuje najbardziej pociągającej 20-latce. Niewymuszony seksapil, naturalność, świadomość własnej wartości. Nie wiem, ciężko mi to zdefiniować. Ponadto doświadczenie życiowe sprawia, że są dla mnie wspaniałymi rozmówczyniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko szukasz jednak kontaktu z dojrzałymi. Takie relacje, jakie proponujesz są wyjątkowo trudne, zwłaszcza dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Jest to dla mnie zupełnie zrozumiałą sprawą. Relacja młodszego mężczyzny ze starszą kobietą jest nadal tematem tabu, czy to się komuś podoba czy nie. I istnieje w naszej podświadomości opór przed tym Uważam, że niesłusznie. Jestem zdania, że nie należy negować czegoś, zanim się tego doświadczy. Ja sam, mimo stosunkowo młodego wieku, jestem facetem bardzo dojrzałym zarówno intelektualnie jak i emocjonalnie. Również dlatego oferuję ten promyczek uśmiechu paniom starszym ode mnie, takim które potrafię to odpowiednio docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jeśli traktuje się je poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Poważni mężczyźni traktują kobiety jedynie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opór pozostaje, nawet, jeśli się tego doświadczy. Dla wrażliwej kobiety to ryzykowny układ. Bo może się zdarzyć tak, że znajomość wymknie się spod kontroli i pojawią się problemy. Mam wrażenie, że wtedy to kobieta więcej daje, niż otrzymuje i zawsze więcej ryzykuje. No i masz rację, to wciąż temat tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni traktują kobiety bardzo różnie, nawet deklarując się jako poważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Ciężko mi generalizować, dlatego postaram się odpowiedzieć za siebie. Ostatnią rzecz, jaką chciałbym zrobić, to kogoś skrzywdzić. 'Oferuję' trochę szczęścia, dla każdego wg. jego potrzeb. Co miałaby to być, zależy od konkretnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Cóż, ja niestety zmuszony jestem wyjść z domu. Jeśli jesteś zainteresowana dyskusją na ten lub na jakikolwiek inny temat, a nie uda nam się już wzajemnie zastać tutaj, naprawdę serdecznie zapraszam na mail. spelniam_zyczenia@wp.pl Zapraszam również pozostałem zainteresowane osoby. Pozdrawiam, będę po 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrażający zwyrodnialec :O lubisz starsze to ru\chaj swoją matkę, c\welu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżin_spełnia_życzenia
Wow, wysoki poziom wypowiedzi. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×