Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrine26

Gdzie w Lublinie mozna szukać pracy

Polecane posty

Gość katrine26

Jak w temacie gdzie moge skladac cv bo w necie na roznych portalach typu olx.pl czy pracuj.pl nie ma ciekawych ofert pracy.Chcialabym skladac cv osobiscie w jakis firmach.W lublinie najwiecej jest ofert call center czy w sklepach a mi zalezy na pracy w jakis firmach.Mam ukonczone dwa staze jako pracownik biurowy i wlasnie tego poszukuje. Moze jakas podpowiedz jakie firmy maja czesto rekrutacje do pracy w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziazara
A patrzyłaś na http://pracastala.pl/? Mój mąż tam szukał pracy i zaprosili go na rozmowę na wtorek. Czasem trzeba trochę dłużej szukać, ale na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatrine26
Juz wszedzie patrzylam na kazdej stornie internetowej.Chodzilam nawet osobiscie do agencji pracy gdzie oferuja tez prace na stale.Nikt do mnie nie dzwoni a wyslalam juz mnostwo cv:( nie wiem ile jeszcze bede szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gastronomii np. jest sporo pracy. Ale tutaj za dużo nie zarobimy niestety. Ja pracuje w sklepie jako zastępca kierownika i cieszę się, że zaczęłam szukać w czasie studiów a nie dopiero po skończeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najgorzej mają humaniści i osoby po ogólniakach. Nawet jak masz zawodówkę, to już jakiś fach w ręku. Ja jestem pracownikiem biurowym ale długo szukałam pracy, a mąż pracuje w logistyce i lepiej zarabia od mnie. Na tej stronie http://lubelskie-praca.pl/rynek-pracy-w-wojewodztwie-lubelskim/ są ciekawe ogłoszenia o prace dla Lublina i również tych mniejszych, okolicznych miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×