Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anotak

AGD do nowej kuchni

Polecane posty

Gość gość
https://europ24.pl To sklep gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne do Twojej kuchni. Polecam zestawy garnków, czajniki, noże kuchenne i sztućce. Wszystko jest nowe z gwarancją, dodatkowo jest darmowa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanka1988
jak szukacie dobrych sprzętów do kuchni to widziałam, że na media expert mają duży wybór piekarników BEKO w korzystnych cenach, a nawet chyba jak wybierze się płytę indukcyjną tej samej firmy to jest sporo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsoni
ja kupiłam sprzęt do kuchni kupowałam przez stronę - https://www.agdhome.pl/ Bardzo fajne ceny był tam lodówek i piekarników i zmywarek. Mi zależało na firmie samsung i udało mi się tam znaleźć i to w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za AGD można przypadkowo sporo przepłacić. Dlatego aby nie popełnić tego typu błędu postawiłem na ofertę od https://marketchrosciel.pl/ . Dysponują niezwykle solidnymi artykułami, które pozwoliły mi na porządne zaopatrzenie kuchni. No i najważniejsze - po niewiarygodnie niskiej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okli
Jeśli będziecie wstawiali sobie meble na wymiar to podejrzewam,że firma, która robi Wam meble zaproponuje Wam agd od nich. Najlepiej jest wcześniej samodzielnie poczytać sobie opinie na forach na temat tych sprzętów. Co o nich sądzą inni. Jesli chcecie kupić sprzęt samodzielnie to zerknijcie sobie tutaj: https://hee24.eu/pol_m_AGD-duze-225.html W sklepie jest dużo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi ekspresami do kawy polecam skontaktować się z firmą www.ekspresydokawy.pl Sama zakupiłam od nich taki sprzęt i mogę wam powiedzieć zę była to świetna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resta

Ja właśnie kupiłam pierwszą zmywarkę do domu. W końcu! To było moje marzenie ale trzeba było poczekać na remont kuchni. Wybrałam Electrolux Quick Select, bo wystarczy w niej ustawić czas a ona sama dobierze odpowiedni program do zmywania. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luba

Jesteś zadowolona z tej zmywarki? Lubię sprzęty Electroluxa, myślę o piekarniku 900 PRO SteamPro z możliwością wykorzystania pary podczas gotowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia

Mam Surround Cook i jestem bardzo zadowolona. Jak masz na oku piekarnik z tej firmy to nawet się nie zastanawiaj, bo są najlepsze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaaaaa

Ja kupiłam do kuchni Thermomixa niedawno i to mój numer 1 z urządzeń kuchennych, ogromnym plusem jest to że nie trzeba kupować w ślepo. Ja byłam w Kielcach na prezentację Thermomixa u Justyny Ciesiun, moglam posprawdzać jak działa, dopytać o wszystko. Świetnie to było zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaŚ

Ja zdecydowałam się na zakup piekarnika AssistedCooking z Electroluxa, wystarczy wybrać potrawę, a piekarnik dostosuje właściwy program i czas – nie trzeba zgadywać, jak go ustawić. Uwielbiam w nim gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkana

Piekarnik sam wie ile piec pieczeń a ile sernik??? Kurcze zawsze mam problem, żeby wyczuć czy to już gotowe, może taki piekarnik byłby rozwiązaniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaŚ
Dnia 25.08.2019 o 21:42, Gość Arkana napisał:

Piekarnik sam wie ile piec pieczeń a ile sernik??? Kurcze zawsze mam problem, żeby wyczuć czy to już gotowe, może taki piekarnik byłby rozwiązaniem? 

Tak, dokładnie wie ile piec 🙂 Nie ma opcji, że sernik, biszkopt nie wyrośnie. Jak potrwa jest gotowa sam się wyłączy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×