Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor78

Zamiana kp na mm

Polecane posty

Gość Autor78

Cała sprawa dotyczy karmienia piersią. Z racji tego iż wracam do pracy ,od dwóch tygodni nie karmię piersią. Poszło nam to zupełnie gładko , bez histerii ze strony dziecka , bólu piersi itp. Zauważyłam jednak że od tego momentu zrobiłam się bardziej nerwowa, to samo dzisiaj powiedział mój mąż . Kiedy synek budził się w nocy przytulał się do mnie , possał pierś z 5 min i spał dalej. Teraz budzi się z wielkim płaczem, zanim zdążę mu przygotować butelkę , płacze do tego stopnia że trudno go uspokoić. W gruncie rzeczy ja również jestem zdenerwowana że nie mogę go uspokoić . Jak myślicie czy to wszystko ma wpływ na to że stałam się bardziej nerwowa , wkurzają mnie błahostki przez co cierpi moja rodzina. Czy może wpływ na no wszystko mają hormony , ( wiem , wiem niezła wymówka) . Dodam że syn ma 6,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym przeszkadza praca w karmieniu piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwujesz się boi się nie wysypiasz. Wcześniej podałaś pierś i byl spokój a teraz musisz użerać się z butelka. Masz to na własne życzenie. I nie dość że zgotowalas dziecku szok w postaci powrotu do pracy to jeszcze zabralas pierś. Masakra. Nie wiesz ze takich rzeczy się nie łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najchętniej kliknęłabym Lubię to! Pod pod postem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teoria jest taka: podczas ssania uwalniaja sie hormony przywiazania i one cie uspokajaly. teraz jstes nerwowa bo tego organizmowi brakuje. do tego jestes niewyspana. ja nastawiam budzik 10 min. wczesniej zanim moj synek sie obudzi na jedzenie i podaje mu butelke kiedy jeszcze spi. dzieki temu unikam histerii bo tez troche tego przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to hormony, poziom prolaktyny spada, kup dobry podgrzewacz do butelek,wieczorem wstaw butle z wodą i jak sie mały zacznie budzic tylko proszek wsypujesz trwa to 30 s;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×