Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki kolor ?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo proszę o poradę :) Mam salon z aneksem kuchennym w kolorach: czarny, czerwony, szare podłogi i białe ściany, Brakuję mi dekoracji na ścianach, myślałam o jakiś naklejkach z motywem kwiatów i tu mam problem - w jakim kolorze te naklejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naklejki to raczej nie na ściany, ale na szafy, choć mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, źle Cię zrozumiałam. Pytasz o wzór, a zatem może te kwiaty http://agatonstudio.pl/32-kwiaty ale to raczej jest fototapeta. Tak czy inaczej mnie się podoba dusza róży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muppet11
Może po prostu lepszym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian na inny kolor. Może beżowy będzie najlepiej pasować na twoje ściany, do kuchni to jest zwykle idealny kolor, polecam takie w tonacji melodia przyszłości, spokojne chwile czy piękne myśli. Udanego urządzania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że takie naklejki wyglądają dość kiczowato, ale jak Tobie sie podobają to ok, ja właśnie zagrałam kolorystyką ścian, pomógł mi w wyborze kolorów kreator wnętrz na stronie Śnieżki a co do dodatków to kupiłam obrazki na ściany, do tego ciekawy żyrandol, trochę koszyków na szafki, świeże kwiaty w ciekawym wazonie na stole, obrus i podkładki, poszukaj dodatków, naklejki to raczej kiepski pomysł w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika__
bardzo ładna ta tapeta, podoba mi się wersja jasnoszara z tej kolekcji :) byłam niedawno w salonie Fluggera mają sporo bardzo ładnych katalogów i od razu można dobrać kolor farby z wzornika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj wśród zbiorów dekoracji mających genezę w filmie Lista Schindlera. Jest tam scena obejmująca czerwoną różę z czarno białym tłem. Dekoracje one color np tutaj http://agoteka.pl/fototapeta-one-color ale w internecie jest tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×