Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomóżcie zrozumieć w czym problem

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku rok czasu,pierwsze nasze spotkanie spowodowało,że się zakochaliśmy w sobie bez pamięci.Po pół roku zamieszkaliśmy razem.Zostawiłam pracę,dom ,studia,przyjaciół i wyjechałam by być obok ukochanego.Jak w bajce,moje uczucie rosło z każdym dniem.Filip-rozwodnik,córka 12 lat,ale nie przeraziło mnie to....bo niby czemu?Po przeprowadzce do nowego miasta musiałam sama się odnależć,Filip pracował ja zajmowałam i zajmuję się domem(jestem na zasiłku).Nigdy nie wzięłam od Filipa nawet na waciki,nigdy niczego nie wymagałam,zawsze starałam się zrozumieć i okazywać swoją miłość każdego dnia.Byłam taka szczęśliwa gdy robiłam jemu niespodzianki,tak bardzo go podziwiałam,za to kim jest i że miał siłę by zawalczyć o swoje szczęście.Banalne ktoś by powiedział,ale pokochałam tego faceta bez pamięci... .Nie wiem nawet kiedy ten królewicz z bajki zaczął mnie okłamywać po prostu we wszystkim.Coraz póżniej wracał do domu,już nie przytulał,nie mówił,że kocha.Doszło do tego ,że kochaliśmy się 3 razy w m-cu.Tłumaczył to zmęczeniem,ale takie rzeczy się czuje.Zauważyłam że więcej pił niż zawsze,żle spał itd.Kiedyś wsiadł za kierownicę kompletnie pijany i tak przyjechał do domu....Zaczęłam być czujna.Sprawdziłam bilingi i okazało się,że kontaktuje się non stop ze swoją byłą żona,załamałam się-ale do samego końca wierzyłam,ze to chodzi o córkę-tak mówił....dziś wiem,ze nie chodziło o mała.Była żona wysyła jemu mms,dzwoni ,pisze itd.Domyślcie się o czym....najgorsze jest to,ze Filip mówi że nie wróci do niej ale nic z tym nie robi.Jego żona jest ciągłym tłem naszego związku....Wczoraj mi powiedział,że ja z nią rywalizuję?Pytam o co przecież,jestem z nim....to jej nie powinno być w naszym życiu.Boże pomóżcie mi zrozumieć o co w tym chodzi?Czy moja miłość do niego zaślepiła mnie kompletnie?To naiwność z mojej strony?On ciągle kłamie,nie jest jest w ogóle szczery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, uciekaj z tego związku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×