Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaluje, ze wrocilam do pracy... :(

Polecane posty

Gość gość

Corka ma 1.5 roku. Miesiac temu postanowilam wrocic do pracy. dziecko jest z niania od 6-14. Niania wydaje sie w porzadku - mam kamere w domu (przychodzi do nas ze swoim dzieckiem, moze troche wiecej czasu poswieca swojemu dziecku, ale nie jest zle, moja corka nie placze przy rozstaniach ze mna, lubi nianie). Zaluje jednak, ze wrocilam. Pracuje w przedszkolu, mam grupe mieszana 2-5 lat. Grupa jest STRASZNA. Normalnie wyc sie chce. Ciagle sie bija, kloca, wszystko na juz, teraz natychmiast, ciagle wybuchy zlosci, napady placzy z malo istotnych powodow. A ten mnie dotknal, a ta nie chce sie ze mna pobawic, a ja nie chce sprzatac, a ja nie chce na plac. No koniec swiata. Wracam ledwo zywa. A tu jeszcze moje stesknione dziecko. Padam na twarz i chce mi sie wyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, ale w moim mieście czekałaby mnie praca na produkcji lub w sklepie... Po prostu chciałam się pożalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłaś wychowywać obce bachory a swoje oddałaś pod opiekę obcej babie ,trochę pokręcone bo inna praca to jeszcze zrozumiałe dla mnie ale taka nigdy .Wolałabym jeszcze trochę z dzieckiem w domu pobyć a nie płacić obcej babie a samej siedzieć tyle godzin z cudzymi dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, albo teraz albo NIGDY w tej placowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko tych przedszkolaków :( może powinnaś zmienić zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego szkoda przedszkolakow? Pisze szczerze jak jest. Zle sie zachowuja. Ale to nie oznacza ze ja sie nimi zle zajmuje, tule, jestem cierpliwa i spokojna, nie krzycze, tlumacze, robie fajne zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, w takiej sytuacji wolałabym parcować w sklepie albo na produkcji, skoro praca z dziećmi tak cię męczy... Żadna praca nei hańbi, a po pracy o innym charakterze miałabyś więcej cierpliwości do własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwazam, bo moje dziecko znowu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore to jest to, że masz dzieci w tak różnym wieku- 2 lata a 5 lat to za duża różnica. pewno jeszcze jesteś sama na 25 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zola1
Co to znaczy że znowu chore ,siedzi w domu z nianią i choruje "znowu" w sumie nie dziwota jak niania jest ze swoim dzieciarem . Ale wolałabym nie pracować w przedszkolu ,gdzie obce dzieci mnie denerwują bo to się prędzej czy później odbije na twojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfssfsfsf
a ja wierze autorce że jest jej ciezko. co innego jak jest grupa dzieci w jednym wieku, można wymyslić zabawe, zorganizować czas. Ale 2-5 to jest bardzo duża róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie wracam tak szybko do pracy. Idę na wychowawczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wypaliłaś się zawodowo? Idź do pracy w sklepie i nie blokuj miejsca w zawodzie komuś, kto naprawdę do czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wypalilam sie. :) Po prostu napisalam, ze grupa jest trudna a ja nie mam sily. Ale robie co moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz grupe od 2r.ż to za pół roku może "wciśniesz" swoja córke? Sytuacja dla matki wręcz idealna- i pracujesz i w jakiś sposób spędzasz czas z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem w domu bo mala ma angine... Wcisnelabym ale co to mi da, jeszcze wiecej pewnie bedzie chorowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×