Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amek

22 tc ból w lewej pachwinie

Polecane posty

Gość Amek

Witam jestem w 22 tc i zaczełam odczuwać od niedawna silne bóle z lewej strony w dole brzucha. Ból jest raczej ciągły i narasta w miarę czasu, ostatniej nocy bolał ok 2 h i zadzwoniłam na pogotowie doradzić się co robić to kazała mi przyjechać na oddział ale przeszło samo i nie pojechałam z tym że strasznie się przestraszyłam bo zwijałam się z bólu i bałam się że coś z moim dzieciaczkiem się dzieje. Czuje ruchy dziecka lecz są bardziej skąpe niż w innych dniach. Czy takie bóle to normalna rzecz ? Jeszcze tego samego dnia przed tym 2 h atakiem byłam u lekarza i mówiłam o tych bólach, powiedział że tak może być bo macica się powiększa i więzadła naciągają. Ale żeby to aż tak bolało? proszę o komentarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból w pachwinach to nic groźnego ;) Naturalny " objaw" w czasie ciąży. Ja taki ból odczuwałam po 20 tygodniu i trał aż do porodu,po porodzie ulga :D Tak czy siak....czeka Ciebie jeszcze gorszy ból :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając sam opis od razu chciałam napisać,że to więzadła. To normalne, muszą się rozciagać. Wsszystko już się szykuje na poród, dlatego zaczynają się takie 'próby'. Mnie też bolało, może nie aż tak, zeby pogotowie wzywać;) Nie wiem, ale może poradzi coś na to no-spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×