Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola01

pieczenie podczas stosunku

Polecane posty

Gość pola01

od paru miesięcy mam problem z pieczeniem podczas sexu. odczuwam to jakbym miała podrażniony naskórek. zastanawiam się czy jest to wina słabego nawilżenia (dzieje się tak tylko przed okresem) czy jakiejś infekcji (wcześniej wszystko było dobrze, a mój partner tez swojego czasu narzekał na dyskomfort). możliwe więc ze i on miał infekcja która mu przeszła, nie widzę jednak innych objawów infekcji. co do nawilżenia to próbowaliśmy żelu durex, ale piekło strasznie. znacie jakieś mniej podrażniające żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna78
Nie pomyslałas,ze to moze byc objaw zakazenia pochwy?? Uplawy,swędzenie i pieczenie to objawy droźdzycy pochwy.. Idz do ginekologa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz mam normalny, a pieczenie pojawia się tylko podczas sexu i tylko przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna78
To nie jest normalne..Pomysle o wizycie u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola też tak miałam :) Okazało się, że to infekcja. Idź do gina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna78
Dokladnie to infekcja pochwy..Jeszcze partner powinien to leczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie,jesli TYLKO przed okresem,to jest to tzw.grzybica nawrotna,NIE JEST zarazliwa,mi polecil gin(profesor)lagodzenie objawow np crotrlimazolem.po okresie wraca wszystko do normy.poza tym przed okresem zmienia sie ph w pochwie,wiele kobiet ma te dolgliwosci.najlepszym dowodem na moje slowa jet ostatnoi zrobiona cytologia-1-nka(zawsze mialam 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAAA??A moja ciotka zawsze robila cytologie,dbala o siebie i co??10 lat leczy sie na raka jajnika,,Moja sasiadka robila mammografie niz nie wykazalo ..a sama guza wyczula. NIE SZUKA SIE POMOCY NA FORUM TYLKO IDZIE DO LEKARZA..NO CHYBA ZE SIE JEST LEN..dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% macie obydwoje jakść infekcję grzybiczo-bakteryjną. Chcąc przyśpieszyć obowiązkowe leczenie, kup w aptece "wymazówkę" pobierz z pochwy wymaz, wsadź pędzelek z materiałem do fiolki sterylnej i zaraz zanieś do laboratorium medycznego, poproś o zrobienie posiewu i antybiogramu. Z wynikiem idź do gina po receptę na adekwatyny atybiotyk. Leczenie musi trwać minimum 5 dni.TT🖐️ PS: do gina idź i niech zbada czy czasem nie masz też nadżerki, bo ona też może dać ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna 78
Clotrimazol jest bez recepty i kazdy fadmaceuta go poleci..Nie trzeba byc profesorem...Bajobongo:-) Oj dziewczyny...Zal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna 78
Dokladnie gosciu wyzej piszesz....Nadzerka tez to moze byc...To nie ma zartów Czopki zapisze dopochwowe...zdrowia źycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do poprzedniczki: srali muchy będzie wiosna, podajesz pomysły z epoki kamienia łupanego. A jeśli będzie i nadżerka, to cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cio??jajcio....Nadzerke sie wypala....To nie ma zartow kobieto ze sredniowiecza BIER CHLOPA I DO GINEKOLOGA LUB WENEROLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le co sie dzieje na swiecie...Baba pisze na forun cudow oczekuje i jeszcze pretensje..Zal zenada i tyle.Gimbaza do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola01
nie sadziłam ze to może być coś poważnego, ale w takim razie pójdę do ginekologa! wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A RR A M B A 1
ja mam ten sam problem tylko dokad pamietam :/ piecze przy wejsciu do pochwy czasem podcza soddawania moczu podczas i po seksie i przy pettingu :/ badalam sie u 3 ginekologow zaden nic nie wykryl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelitka Bosa
Nigdy nic nie piekłam podczas stosunku. Raz nie powiem smażyłam ale mi sie przypaliło na węgiel bo chciałam dokończyć ******ie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy możliwe jest ze infekcja lub nadżerka, daje o sobie znać tylko w pewnym momencie cyklu a nie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj łagodzący żel do okolic intymnych, lacibios femina. Fajnie nawilża, koi i łagodzi a dzięki zawartości aktywnych substancji i kwaśnemu pH 4.5, będzie Cię chronił przed rozwojem infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Nie brudzi bielizny, możesz go używać codziennie rano i podczas zbliżeń z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×