Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosiaka

Zdrowe życie nowy start!

Polecane posty

Gość tosiaka

Witam :) od drugiej połowy stycznia NIE JESTEM NA DIECIE a zaczęłam prowadzić zdrowy styl życia. Jem 5 posiłków dziennie, ćwiczę i udało mi się schudnąć 13 kilogramów. Idę dalej tą drogą, ktoś chętny zabrać się ze mną? Mam 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaczęłam tu ten temat bo czasem brak siły ;) przede mną dużo kilogramów do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszę mam rudą
Bardzo mi się to podoba, podłączam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to poszukac przepisow na necie no pysznosci mozna znalesc 888888 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia ;) narazie pokibicuje :P ja miałam cięzke problemy z odpowiednim nawadnieniem się,zawsze zapominałam w pracy brać czegoś do picia,albo po prostu nie odczuwałam pragnienia. Teraz drobią w robocie,że postawi ą u nas baniaki, znanego producenta http://www.aqua-logic.pl/ - może to mi pomoże przy pamiętaniu o piciu wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklamy ' wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colazerro
witaj! a ile masz do zgubienia jeszcze kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy styl życia można zacząć od porzucenia nałogu palenia zwykłych papierosów i przerzucenia się na elektroniczne odpowiedniki. Pozdrawiam www.denarr24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam 5 kg do zrzucenia, chcialabym do konca sierpnia zrzucic, i to zdrowo, , gratuluje , b, ładny wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli chodzi o zdrowy tryb życia, myślę że warto wspomnieć o miodzie. I nie tylko jal zamiennik zwykłego cukru, ale jako produkt w diecie. Ja w swojej rodzince wprowadziłam kilka lat temu i bardzo polecam. Widzę mnóstwo korzyści. Miód ma bardzo szerokie działanie w organizmie. Warto spróbować. My w zasadzie nie chorujemy. Jak trafi się kaszel czy mała temperatura na pierwszy rzut idzie miód (i inne naturalne produkty) i mamy po temacie :) Jakby co wrzucam moje źródło miodzia od kilku lat https://www.olx.pl/oferta/miod-2018-ok-1-2kg-szczecin-stargard-dowoz-gratis-CID757-IDusYEH.html Powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

ja wam mogę z całego serca polecić pakiet o nazwie "uroda i zdrowie" w klinice Dethloff, nie dość, że sama klinika przepiękna i ma świetny sprzęt, to jeszcze kadra na b.wysokim poziomie. Co do samego pakietu - zawiera on wszystko, by móc zaczać żyć innaczej, by wreszcie zaczać o siebie dbać. Test nutrigenetyczny Genodiet iGenesis Anti-Aging (4 moduły) a w prezencie Test Omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×