Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TaNieZnosna

Co kupić 3 letniemu dziecku na urodziny ( chłopiec) ?

Polecane posty

cześć , pomóżcie mi coś wymyślić , w niedziele ide z moim narzeczonym na urodziny , nie mam zielonego pojęcia co kupić tak małemu dziecku..Chłopczyk wszystko już ma.. Proszę o pomysły do 50 zł.. ;D Dziękuję .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi robić coś z niczego rozkręcać kombinować to kup zestaw kreatywny. Jak lubi siedzieć to gre lub bajkę. Oczywiście jakąś nowość skoro wszystko już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki clics ? mój synek je uwielbia, ma 3.5 latka. mata wodna do malowania? znikopis taki większy z pieczątkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haparenka
A może tablet interaktywny? Może i jest to trochę droższe niż założyłaś ale możesz sobie zobaczyć, ze w sieci można taką zabawkę kupić już w całkiem dobrej kwocie ( w jednym z nich za 68 zł): http://www.skapiec.pl/site/cat/2612/comp/1094968 - jest od 3 lat tak wiec akurat dla dzieciaczka ;) Piszesz, że ma wszystko ale dzieci lubią takie świecące zabawki, które wydają wiele dźwięków tak wiec mu się na pewno spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy co lubi. Jeśli ma jakieś swoje ulubione bajki, to jakiś fajny gadzet w ukochanym bohaterem. Jeśli lubi samochody to moze jakiś wypasiony mini model? Mój synek obchodził ostatnio 4 urodziny i dostał ode mnie lampkę przytulankę SoftPal Mickey. To lampka w kształcie Myszki Mickey. Jest miękka w dotyku i mozna z nią spokojnie spać. Jest chłodna w dotyku bo zastosowano w niej oświetlenie LEDowe. Ale mają jeszcze sporo innych fajnych rzeczy dla dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co kupować zabawki? Wiele ciekawych gier i zabaw znajdziecie online. Zapraszam na ekodzieciaki.pl, tam znajdziecie gry edukacyjne, które idealnie sprawdzą się podczas spędzania wspólnego czasu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2Tynkaa
Ja polecam Niezwykłą Księgę Przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Niezwykłą Księgę Przyrody możesz pograć na ekodzieciaki.pl. Zajrzyjcie tam do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszej stronie oprócz edukacyjnych gier znajdziecie również pomysły na spędzenie wolnego czasu z dala od komputera. Np. możecie z dzieckiem stworzyć ekozabawkę, czy wspólnie pobawić się w ogrodzie. Wpadnijcie na ekodzieciaki.pl i zapomnijcie co to nuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może hulajnogę na trzech kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafonka
chłopcy też lubią zabawki elektroniczne, widzę jak mojego syna ciągnei do tableta, chce mu kupić teraz elektroniczną kostkę do gry, zeby korzystał z tego tableta ale bawił się bezpeicznymi grami, a w przypadku tej kostki wiem, że będzie bawił się w bezpiecznym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze oryginalne i wygodne buciki? Akurat mam dla Ciebie sprawdzony adres gdzie znajdziesz ich szeroki wybór,zobacz na Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafonka
pamietaj że powinien to być prezent dla dziecka a nie dla jego matki, więc może warto pomyślęc o tym co bardziej ucieszy malucha a podarunku a nie jego rodzica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to idealny wiek do kupienia czegos niestandardowego. Fajnie jakby mial pamiatke na dluzszy okres. Na przyklad ja kupilam na Artessie http://www.artess.pl/ taki naszyjnik z dedykacja i Krzyś był przeszczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllekot
ja ostatnio 7 latkowi kupiłam elektroniczną kostkę do gry, z 14 grami, gry są darmowe i bezpieczne, a maluch bez problemu obsługuje kostkę, która jest kompatybilna z ipadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne prezenty dla maluchow znalezc mozna na skleplilu.pl, mają tam zakładki z zabawkami dla dzieci w kazdym wieku, tak wiec latwo cos wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na stronę internetową http://www.cozacena.pl/ na której znajdziesz bardzo dużo fajnych możliwości na prezent dla 3-letniego dziecka. Jest tam też porównywarka cen a dzięki temu nie przepłacisz i nie będziesz musiała chodzić po sklepach i szukać niskich cen. Wszystko robisz wygodnie w domu przez komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×