Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

łamiące się paznokcie

Polecane posty

Gość gość

mam duży problem z paznokciami, pomimo zapuszczania bardzo się łamią, nie wiem już co robić, czy regularne wizyty u menicurzystki coś pomogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landziaa
wątpie, musisz od środka je naprawić i wtedy może będzie to miało sens, pij koktajle z pietruszki, jabłka i cytryny, łykaj drożdze i koniecznie zabezpieczaj pazury jakas odżywką, ja polecam sally hansen, ale wiem ze sa dosc drogie, mozna na promo upolować w drogeriach :) musisz przede wszystkim być waytrwała, bo w kilka dni nic się nie polepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajza
to prawda w kilka dni się nic nie poprawi, pamiętam jak złapałam grzybicę paznokci u stóp, to leczyłam ją mie sią ca mi :o ogólnie to nie polecam! a sally hansen spoko ma odżywki, miracle cure mam wypróbowane i też mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelll_
Sally hansen są super odżywki, ale drogie, nie każdego stać na nie :/ chociaz na promo mozna złapac czasem :) ja smaruje oliwą z oliwek na noc paznokcie i są w duzo lepszym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajza
oliwą na paznokcie? w życiu nie słyszałam o takim sposobie, może spróbuję, choć nie do końca wierzę ;P a sally hansen nigdy nie kupuję w regularnej cenie,bo mnie nie stać, natomiast jak ogarnę,że jest gdzieś promocja, to wtedy zawsze :) ostatnim razem była w hebe chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zdania że najlepiej wzmacniać od środka, drożdże podobno pomagają sama nigdy nie stosowałam, brałam za to biosilicę i efekty były po niej dosyć szybkie, bo po jednym opakowaniu były już mocniejsze, efektem ubocznym było wzmocnienie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelll_
Tak! Oliwa działa cuda, yeż byłam sceptyczna ale jak zaczelam uzywac to zrozumialam skad takie porady. Sally Hansen drogie, ale wydajne z drugiej strony. Lepiej wydać raz na 3-4 miechy wiecej niz co miesiac po mału, ale co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GajdowaMama
a ktos wie moze czy jakies promo na odżywki jest teraz? bo w normalnej cenie no nie kupie, 50 zł to za duzo dla mnie, dopiero co dziecko urodziłam i z kasą średnio na jeża :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell_
Z tego co widziałam ostatnio to w Hebe -25% na Sally Hansen, ale nie wiem czy jeszcze jest. Leć zerknij bo warto :) ja teraz poluje na nail-tek ale nie wiem co wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem. Pomógł mi skrzypolen oleofarmu. Tabletki zawierają naturalne składniki m.in. ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę i cynk Najważniejsze jest wzmocnienie paznokci od środka, odżywki do paznokci mogą stanowić uzupełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylola
skrzyp zawsze pomaga, najlepiej to sobie na całe życie go wdrożyć. a odżywki sally hansen są bardzo dobre, co z resztą można wyczytać na wizaću, co więcej podobno 1% ze sprzedaży wędruje do fundacji DKMS! a to świetna inicjatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajza
no co ty?! serioo? szkoda,że nie ma więcej takich akcji charytatywnych, czytałam kiedyś wywiad z nergalem, w którym opowiadał o działaniu DKMSu i zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, na pewno kupię taki promocyjny sally hansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no czy to na serio czy to prowo 2222 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkka
podobno inne firmy lakierowe też biorą w udział w tej akcji dkms, chyba manhattan i rimmel też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliczita11
widziałam małe ulotki o tym w drogeriach sieciowych, chyba to obejmuje kilka marek, na pewno manhattan,bo przy ich stoisku wisiała zawieszka o dkms i 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimaas
najfajniejsze kolory mają te lakiery z ritą, widziałam z resztą promocję -20% na rimmel w super pharm, a jak kupisz dwa lakiery to dostajesz taką fajną torbę gratis, typu eko z logiem z ritą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×