Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karotka1771

Czy mając 17 lat mogę liczyć na pracę przy zbiorach owoców za granicą?

Polecane posty

Gość Karotka1771

Witam, wraz z rodzeństwem chciałabym pojechać za granicę na zbiory truskawek, malin itd do krajów skandynawskich, brat ma lat 19 a siostra 23, ale nie jestem pewna czy jako 17-latka mam mieć w ogóle jakąkolwiek nadzieje na to, że będę mogła podjąć taką prace. Od dłuższego czasu myslałam o tym, żeby pojechać za granicę do pracy sezonowej, gdyż mamy trudną sytuację finansową i chcę na swoje własne wydatki zarobić sama. A wiadomo jak marne płace za zbiory truskawek/malin/wiśni i czereśni są w Polsce. Kiedyś chodziłam z mamą i rodzeństwem na maliny, to w cały dzień tyrania zarobiłam ledwo 20 zł :/ Jestem z końca 97 roku - myślicie, że miałabym możliwość podjęcia pracy za granicą wraz z rodzeństwem? (które mi właśnie odradza prace wraz z nimi, gdyż jako jedyna nie jestem pełnoletnia) Był ktoś z was na zbiorach za granicą? Jak wygląda taka praca od osoby, która to doświadczyła? Jak pracodawca traktuje młodocianych na zbiorach? Płace są mniejsze od tych pełnoletnich osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz liczyć na taką pracę. Ja miałam właśnie lat 17, kiedy zaczęłam jeździć do Niemiec, na prace zbiorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie przez agencje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karotka1771
A gdzie mogę znaleźć taką agencje pracy? Zastanawia mnie ogólnie czy jako niepełnoletnia będę o wiele mniej zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

polecam otto work force, spoko agencja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Przemek pravik napisał:

WON KURRWO Z OTTO

UWAGA NA ZŁODZIEJI

Dobra agencja kaleko tylko zwyczajnie nie chce ci sie robić nygusie uszaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×