Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Smutno mi, bo nie mogę pojechać do Perłowe Królewny

Polecane posty

A i kontakt, z Piękną Szatynką z roboty, się urwał. :o Chyba zacznę pić do lustra. Do tego wiem, że jeden z moich znajomych aktywnie popala marihuanę. Nigdy nie próbowałem tego specyfiku, ale chyba go po proszę, żeby trochę mi załatwił tego specyfiku. Jak myślicie? Dobra to rada na samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązków sporo i w skarbcu pusto. hehe Poza tym wydaje mi się coraz częściej, że PK mnie po prostu nie zechce. Ale dzięki fb znam alternatywne miejsce pracy mojej koleżanki z roboty. Myślałem, żeby tam pójść i się z nią spotkać "przypadkiem", raz, czy dwa, kiedy będzie iść do pracy, albo z niej wracać. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz kasy na wyjazd ani na kwiaty dla PK, ale masz czas i kasę dla szatynki? Rozumiem, że odkochałeś się od PK? Czym więc Cię ujęła ta szatynka na facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odkochałem się od PK, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Nie wiem, czy PK by mnie zechciała, a taszczyć się 390 km do Gdyni do spore ryzyko. A spotkanie z koleżanką roboty mnie nic nie kosztuje, a poza tym przy niej czuję się pewniej bo dawała mi niewerbalne sygnały w robocie. Zawsze cieszy się na mój widok, a kiedy się żegnamy mów: "Do następnego razu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
390 km to jest pikuś. A Gdynia to ładne miasto. Poszlibyście sobie razem na bulwar. Ona w pięknej, długiej jasnej sukni z kapeluszem na głowie, z lekko rozwianymi falowanymi włosami.. zerkałaby na Ciebie z błyskiem w oku, od czasu do czasu uśmiechając się do Ciebie skrycie... później pod wieczór poszlibyście na Pokład potańczyć. Pod koniec wieczoru odprowadziłbyś ją do taksówki, pocałowałbyś ją czule i poszedł do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tam nie byłem, a PK ma proste włosy, nie falowane. Falowane, to ja miałem kiedy byłem młodszy, ale mi się przerzedziły potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto się spotkać z PK i z szatynką, by stwierdzić później, z którą najlepiej się czujesz i, która ma podobne cechy do Twoich. Warto też zwrócić uwagę na to, jakie ma plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym Cię urzekła szatynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby spotkać się z PK to nie można być pustym:P, smarkatym:P gimbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepiej popadnij w alkoholizm. To takie męskie zachowanie, jak nie masz odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw chłopaka w spokoju:D, zjada go trema:P, ma smarki pod nosem:P i do tego pryszcze na buzi:P i wizja braku promocji do następnej klasy na świadectwie szkolnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie lanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze jakie lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasem na gołą d.pę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porepetuje rok w tej samej klasie to mu nie zaszkodzi:P, może nabierze trochę ogłady:P, może nauczy się szacunku dla płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaszkodzi jak powtórzysz rok:P, trochę pouczysz się:P, może pryszcze ustąpią:P, może rozwiążecz dylemat czy jechać do Gdyni czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mam do zaliczenia w semestrze. Od 19.VI będę miał wolną rękę, by pojechać do Perłowej Królewny, lub podpić do Pięknej Szatynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laniem nie przejmuj się P przecież wysoki facio jesteć:P,co z tegop że smarki pod nosem:P, trochę poboli i przestanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już poprawiam. Laniem ( czytaj kilka pasków na tyłek od ojca za cenzurkę szkolną ) nie przejmuj się Æðelgast :P, przecież facio wzrostu średniego jesteś:P, co z tego że smarki pod nosem:P, trochę poboli i przestanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się bałem, że mnie straszysz konkurencją o rękę Królewny i Szatynki. Po primo- Od ojca lania nie dostaję. Po secundo-ojciec jest na wyjeździe. Po tertio-wszystkie oceny idą na portal internetowy i tylko ja mam do nich dostęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz mi w końcu, czym Cię urzekła szatynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci smarkacz nie powie:P, portkami trzęsie, koniec roku bliski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka po prostu ładna jest (przyjemna z twarzy) i wydaje mi się, że jej się podobam. Wydaje mi się, że poszłoby mi z nią po najmniejszej lini oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ci się wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo tych znaków. Piękna Szatynka uśmiecha się od ucha do ucha, kiedy nasze spojrzenia się spotykają, aż mnie to bardzo dziwiło. Do tego źrenice się jej rozszerzają kiedy się na mnie patrzy. A ma ładne duże niebieskie oczy i to od razu widać. Do tego pierwsza mówi mi cześć. Kiedyś udawałem, że jej nie widzę, stałem odwrócony plecami i słyszę, jak krzyczy: "cześć". Ale przenieśli ją na inny dział w mojej pracy i jej nie widuje... Kusi mnie czasem, żeby tu wkleić zdjęcia. Zarówno Perłowej Królewny, jak i Pięknej Szatynki, mojej znajomej z roboty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąpi nawet na bilet do Gdyni:P, smarkaty trądzik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×