Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co związek?

Polecane posty

Gość gość

Tzn po co-każdy wie. Ale chodzi mi o taką sytuacje, że niektórzy nie czekają aż się naprawdę zakochają tylko koniecznie kogoś szukają, bo boją się samotności. I mówię tu o młodych ludziach 17-24 lata. Przecież mają rodzinę i przyjaciół to co oni tak z tą samotnością? Po co pakują się w związki czasami jakieś dziwne, że druga połówka ich nie szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie do mnie to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie samo zdanie. moja siostra nie lubi być sama, to kwestia jej dowartościowania. Miała już chyba 20 facetów, w tym kilku po rozwodzie. Po prostu tak jak piszesz, nie chce być sama. Ja wolę być sama niż z byle gównem, po jakimś czasie wszyscy jej faceci takimi się okazywali. " jak związek się zaczyna od d.up.y strony, to nie dziwota, że wychodzi z tego gó.wn.oo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×