Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dojrzala ma szanse na mlodszego

Polecane posty

Gość witoszka
Oczywiście ,ze ma.Tak już ten swiat jest urządzony.Ponoć najlepszy seks jest kiedy on ma 25-35 lat,a ona jest 40-60.Ma to swoje uwarunkowania.Jednak nie wrzucałabym wszystkich do jednego wora.Kazdy lubi cos innego.Złości mnie kiedy czytam obrażliwe wypowiedzi dotyczące kontaktów młodych ze starszymi.Już toleruje sie lesbijki,gejów czas pojąć że stereotypowo myśla dzisiaj ci niedzisiejsi(czytaj:zacofani).Sama jestem 50+ i postanowiłam ''udzielać sie'' w podobnych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_193cm
Ja mam 30 lat , jestem myślę dość atrakcyjnym facetem - 193 cm , 105 kg, dobrze zbudowany , szatyn, niebieskie oczy . Nie narzekam na brak zainteresowania ale napisze jedno młodsze kobiety nie mają szans z kobietami 40 + , nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć , lepiej sprawdźcie sami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poszukuje dojrzałej Pani , okolice Warszawy. Odezwij się a nie pożałujesz , ja wysoki brunet , 32 lata :) themaxi019@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi lecą na starsze panie bo one nie mają już zahamowań: pozwalają rżnąć się analnie i nie wypluwają spermy tylko przełykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie poznam dojrzałą kobietę do 35lat. Jestem przystojny, młody i dobrze zbudowany. Kontakt email ediedi88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily Zolnierz 25
Cześć:) Mam na imię Tomek, mam 185 cm wzrostu, 25 lat, jestem żołnierzem... Szukam milej, niekoniecznie samotnej kobiety w celu nawiązania przyjemnej znajomości... Z racji tego, że jestem w związku- OBUSTRONNA DYSKRECJA... Jeśli jesteś zainteresowana, fotki twarzy mogę przesłać na maila:) czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam dojrzałe kobiety i chciałbym w końcu przeżyć z którąś z nich, namiętny romans. 23lata, 173cm wzrostu, miły, kulturalny, inteligentny. Kraków casyniarz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddddawiddd
Ja rownież z chęcią spotkał bym sie z dojrzała kobieta, miałem dwie starsze partnerki po 40 i powiem szczerze ze chciałbym tobpowtorzyc. Ja 23 lata 185cm bladyn, brązowe oczy. Nie narzekam na powodzenie u rowiesniczek ale to nie jest to samo co z dojrzała, ładna i zadbana kobieta dlatego tez takiej szukam najlepiej z okolic Malborka. Ilovebmwe36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrhodess
Poznam dojrzałą Panią. arrhodess@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Krągłe i Dojrzałe
Szukam Pani, opis powyżej, DYSKRECJA;););) tomek.bed@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×