Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZEF..CHŁOPAK?

Polecane posty

Gość gość

Na wstepie chcialabym zebyscie nie oceniali mnie z gory,chociaz pewnie tak bedzie. Zaczne od tego ,ze z moim chlopakiem jestem prawie 3 lata..oboje nie mamy latwych charakterow..i czasem ciezko nam po prostu wyciagnac reke do siebie..Przez prawie 3 lata ukladalo nam sie dobrze,ale ostatnie pare miesiecy to jakas totalna porazka...prawie nie rozmawialismy ze soba,wyszly na jaw,pewne male sekreciki jego..na przyklad ze chodzi sobie do casyna ,czego ja nie nawidze..Caly czas o cos sie klocilismy ,nie spalismy ze soba,a czasem nawet nie rozmawialismy..Zmienilam prace ..pracowalam tam gdzie on pracowal,potem on sie zwolnil..moj szef to 24 letni mlodziak,bez dzieci,z dziewczyna..Zaczal sie mna interesowac,w okresie w ktorym mi sie wszystko sypalo i uwazalam ze juz nie ma co sklejac..Zaczelismy flirtowac w pracy,mowil mi takie komplementy,jakich nigdy od mojego chlopaka nie slyszalam.pozniej sms,rozmowy na face..on zerwal z dziewczyna..I zaczal sie temat zdrady..Dlugo to planowalismy..a jak przyszlo co do czego..tydzien temu..to po prostu spenialam i nie poszlam..Znowu wrocilismy do flirtowania...on jednak dzisiaj napisal ze przeprasza ale wraca do dziewczyny i musimy przestac pisac..Teraz szczerze dziwnie sie czuje..bo nie wiem czy nie zaluje ze nie skorzystalam ,nawet z czystej ciekawosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaj ile możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,chyba przepuscilam okazje..Przez te 6 miesiecy co pracuje w tym miejscu na prawde mielismy swietny kontakt..Tydzien temu chial sie ze mna przespac..a po tygodniu juz nie chce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
Olej tego szefa bo jeśli inną chciał olać dla ciebie (no ale że mu nei wysło to grzecznie do niej wraca) to ciebie tez by olał dla innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi sie tez wydaje..On jest jeszcze mlody..mysli ze jak ma pieniadze to moze wszystko..Cwiczy teraz..ile razy przechodzi kolo mnie to sie ociera i pokazuje mi swoje miesnie jaki to on z******ty nie jest...Czesto jest tak ze klienci przychodza i staram sie byc dla nich mila,a on pozniej mi dogaduje ..no fajnie flirtujesz sobie..Nie wiem o co mu chodzi..caly czas ma jakies ALE..do mnie..i TYLKO do mnie.. Tak jakby nie wiem co chcial tym osiagnac..Olał dziewczyne na z ktora byl 6 lat..i teraz znowu do niej wraca..Dziwnie sie czuje,bo nie wiem teraz jak mam z nim pracowac i nie zamienic zdania..zenujac ze o takich rzeczach pisalismy a teraz mam przejsc jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam go olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×