Gość gość Napisano Czerwiec 8, 2014 Jestem studentką V roku psychologii. Szukam osób do wypełnienia ankiety, na podstawie której będę mogła napisać pracę magisterską. Bardzo proszę o pomoc. Ankieta znajduje się pod linkiem i jest w pełni anonimowa: https://docs.google.com/forms/d/1t0gXfgviJn6xNnl9K0ukYWvyRKCNYBtG3Y6jEeCRtZg/viewform Z góry bardzo dziękuję! :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach