Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia452

Moja 8 latka sika w pieluchy!

Polecane posty

Cześć! Jestem Kasia i mam 8 letnią córeczkę Darię. Nie mogę oduczyć Darii sikania w pampersy. Panie w szkole skarżą się na Daruśkę, bo muszą zmieniać jej pieluszki i wycierać ją, mówią także, że moja Daria w środku lekcji woła do pani: ,, Pani zrobiłam siusiu (lub kupę) do pampersika idziemy do toalety!" Wszystkie dzieci się z niej śmieją nie ma przyjaciółek. Byłam z córką u lekarza i stwierdził, że jeżeli Darii się nie śpieszy do korzystania z toalety niech daje w pampersy" Później poszlam do drugiego lekarza, ponieważ stwierdziłam, że to nie jest normalne co ten pierwszy lekarz mówił, ale drugi to samo! Mam też inne problemy. Daria zachowuje się jakby była cofnięta w rozwoju (ale nie jest. Byłam z nią u 5 psychologów i 2 pedagogów) Daria ssie smoczka na lekcji co też denerwuje panie. Wróćmy do sikania w szkole otóż Daria nie potrafi zgłosić się i zapytać czy może iść do Toalety tylko robi w pampersiory, wsydzę się chodząc na zebrania, że pani znów powie coś o Darii i będzie pośmiewisko. Ostatnio gdy kupiłam pieluchy dla Darii aptekarka zapytała czy ja czasem nie mam 8- letniej córki przecież ona juz pieluch nie nosi. Zawstydziłam się i bałam się powiedzieć ,, a własnie, ze nosi" POMOCY CO ZROBIĆ ŻEBY DARUNIA PRZESTAŁA SIUSIAĆ W PAMPERSY i żeby sie juz nie Skupciała już do pampersika ani do majtoszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie dlatego, że ma takie durne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka mama, taka córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech kupcia do majtoszków i nosi pampersika a swoją drogą to brak ci rozumku czy masz za dużo czasiku że wymyślasz takie głupiutkie temaciki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2900
nie rozumiem nie oduczywalas jej od pieluch sory ale to wina z tw strony ze do tego doprowadzilas poprostu nie zakladaj pieluch posika sie pare razy i odzwyczai nie potrafisz dziecku wytlumaczyc? nikt za Ciebie tego nie zrobi a na temat smoczka sie nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaWredna
Jeśli to nie jest prowokacja ( a pewnie jest) to droga mamusiu proponuje udać się do dobrego psychiatry i przestać dziecko 8mio letnie traktować jak niemowlaka. Poza tym, tak to jest WSTYD DLA RODZICA, ze takie dziecko robi w pieluchy, a może jeszcze pije z butelki i wozisz ja wozkiem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego. Sama zachowujesz się trochę jak uposledzona - ten pampersik, darunia i inne zdrobnienia. I córkę też traktujesz jak by 2 lata miała. Zacznij traktować ją adekwatnie do wieku, zabierz smoczek, pampersy i wszystkie inne akcesoria dla niemowląt (zakladam że ma ich pełno, kubki niekapki i butelki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyśl mądrzejszy temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez niedawno byl tu temat o odpieluchowaniu i tej autorce nie podobalo sie ze niektore mamy nie spiesza sie z odpieluchowaniem dzieci i teraz szydzi z tych mam i walnela temat by sobie jaja robic.Oczywiscie ze to prowokacja.Miernota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mamo ale jazda:) Wam serio się nudzi w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfhh
mojacórkóa ma 9lat i też nosi pampersy i ja niemam zamiaru jej ich zabrać a wy te głupie kom usuncie pewnie same nosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze w to wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej żeby się sama przebierała. Gorzej w szkole, bo jak się posika to pół biedy, ale jak zrobi kupke to gorzej bo czuć. Najlepiej kupować jej oryginalne pampersy, bo ja prawdę dobrze maskują zapachy. Myślę że będą dobre do szkoły. Mój syn miał podobny problem gdy miał 6 lat. Cały czas sikał i robił kupę w pieluchy bądź majtki. Dopiero jak zastosowałam metodę powyżej to zadziałało(sikać zaczął normalnie tylko z kupką trochę dłużej trwało). Jeżeli nie masz już do niej sił, skontaktuj się ze mną, pomogę ci uporać się z tym problemem. Mogę nawet z nią chodzić do szkoły żeby ją przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od piersi juz odstawiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowokacja, to konieczna wizyta u lekarza i kompleksowe badanie. Nie wiem jak to jest w przypadku dziewczynek, ale przerabiałam taki przypadek z 6 letnim siostrzeńcem. Rodzice usiłowali oduczyć chłopca, bez skutku. Okazało się, że pęcherz dziecka jest "skurczony", a w efekcie za mały. Kuracja trwała prawie 2 lata, nie obeszło się bez psychologa, bo jego relacje z innymi dziećmi zostały zakłócone. Na szczęście dziecko trafiło na mądrych wychowawców w zerówce, którzy starali się pomóc. Wcześniej dziecko nie chodziło do przedszkola, a ja zajmowałam się nim przez 3 miesiące, kiedy siostra zaczęła pracować. Wcześniej o problemie nie wiedziałam, siostra starała się często wyprowadzać dziecko do toalety. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 letni synek mojej przyjaciolki również nosi jeszcze pampersy na noc zakłada mu takiego na rzepy a w dzień roznie przeawznie te majtkowe drynites chyba ze się skonczyly wtedy te na rzepy niestety nienosi ich dla przyjemności ale ze wzgledow zdrowotnych niebede się rozpisywal jakich niema znaczenia to my nad tym pracujemy żeby dziecko się w końcu ich pozbylo niestety potrwa to jeszcze jakiś czas najważniejsze ze jest kochane i niewspominamy o pampersach traktujemy sprawę jakby miał normalne majteczki pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas napisać Jessika zamiast Daria, byłoby bardziej wiarygodnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten problem co pani córka tylko, że nie sse smoczka i chodzę z brudną pieluchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacyjka o Darini ,p*****l/nietej dziuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zgłosiła córkę do fizykoterapeuty ażeby córce wypasowal receptor przy lopatkach to pomaga mój mąż jest fizykoterapeuta i masowal córkę i pomogło a miała 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest Adult Baby xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam 8 latka ja jestem dorosłym facetem i również opróżniam się w pamoersy uwielbiam to zwłaszcza jak narobię w pampersa gdzies w plenerze i musze isc pieszo do domu około 6 km pielucha z kupa i siku ciąży w kroku rajtuzy sa opuszczone jak i spoednei dresowe tak ze nawet slepy zauważy ze nawaliłem bo wisi mi w kroku prawie do kolan ae ma to gdzies idie sobie spokojnie co jakiś czas pzrysiade sobie na laweczce i dalej maszeruje w końcu doocieram do domku ale nieod razu zmieniam pieluchę laze y=tak do weczra miedzy czasie nasikam jeszcze kilkakrotnie i kupe nawale jeszcze jedna a nieraz dwie w kncu ajk jzu czas do spania a i czuje ze rajtuzy po bokkach zaczynają być mokre czlapie do łazienki stoje w rozkroku wchodzi mamuznia opuszcza mi rajtuzy sciaga je następnie chwyta oburącz pod pachy i wkłada mnie do wanny a pielucha naladowana do granic możliwości w końcu się z niej uwalniam i sru klapsów kilka laduje na mojej pupci skaranie boskie z gowniazem prawie 25 lat a bez pieluchy ani rusz żadna dziewczybna niezechce takiego zasranca a ja tylko mamunie kocham i robie niewinna minke mycie wycieranie zakaldanie czystego pampersa na to spioochy smoczusiia do buzi bajeczka na dobranoc no i żeby dzidzia z lozeczka niewypadla na noc pzrywiazywana do lozeczka i rano znowu nawalone w pieluchę bo jak miałem wstc sk0r związany byłem super jest uwielbiam t pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła Mewa
8 lat??? Moja córka ma niecałe 2 lata i od 3 msc nie nosi pampersow! Z kim jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć ja wiem coś o tym mam 25 lat i nadal robie w pampersy jak miałem 10 lat to widziałem reklamę gdzie pokazywali pampersy dla dorosłych i na drugi dzień kupiłem cala paczke i zakładałem tylko jak rodzicow nie było w domu po jakims roku mama zauwazyla ze spodenki jakos dziwnie odstawaja i zdjela mi je. z początku krzyczała ale zauwazyla ze kupuje sobie sam i powiedziała ze jak chce to zacznie mnie traktować jak male dziecko, mleczko z butelki kaszka smoczek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak od piątku asz do niedzieli traktuj ja jak małe dziecko karm z cyca lub z butelki dawaj jej kaszke zmieniaj pampersy zakaz telewizji komputera komórki na podwórko wypus w pampersie. jeśli jej się to będzie podobać to jest to fetysz abdl tu masz linka możesz sobie o tym poczytać https://pl.wikipedia.org/wiki/Infantylizm_parafiliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AB/DL (AB - Adult Baby – dorosłe niemowlaki, DL - Diaper Lover – miłośnicy pieluch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×