Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
kulki z waty wykładacie na diagnostyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że jest penseta jest w zestawie diagnostycznym,tylko myślałam że kulki kładzie się na drugiej tacce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie mieć 3 tacki - 1 na zestaw diagnostyczny ; 2 na wydrążacz , nakładacz kulkowy , nakładacz płaski + waciki ; 3 na wałki z ligniny bo są niejałowe i nie można ich dać na sterylną tackę + płytka szklana i łopatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas akurat nie było tyle tacek.Była tylko jedna plastikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszystko układałyście na jednej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też wszystko wrzucamy na jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja położyłam na tej jednej zestaw diagnostyczny i tam były takie przegródki więc wysypałam tam kuleczki z waty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dzisiaj zdawalam i ponoc moja grupa zaliczyla i mamy sie nie stresowac juz. Nie mam klucza i nie wiem jak ocenialy ale na pewno. Roztwor ze wzoru !!! Z boku gdzies obliczamy i podana jest metryczka na odpady skazone pozostale. Dajecie 180104kod i pamietac kiedy podnosic reke. 3 razy musimy zglosic. Jak przygotujemy juz wszystko na asystorze, jak wymieszany endoperox i jak zabieramy sie w fartuchu,rekawicach gumowych maseczce i okularach do mycia narzedzi. Ssak ponoc wywalamy choc u nas rozbie robilysmy. Ogolnie czytajcie bo wszystko jest w zadaniu. Nawalem pytan sie tylko stresujecie i inne dziewczyny tez. Przeleccie forum bo na wszystko byly juz odp i nikt nie bedzie 5 razy tego samego pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki zdawały, jedne robiły roztwór tzn odejmowały ta wodę inne nie odejmowały tak czy inaczej miały to zaliczone wiec róbta jak chceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pasku data egzaminu plus trzy miesiące czy daty ważności nie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiecie ze macie cos zaliczone??? przeciez egzaminator nie moze wam podac wyniku egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminator ma tylko tabelke, w ktorej odhacza ze cos jest lub nie jest zrobione, nie musi nawet znac tresci zadania, zadziwia mnie wasze WIEM ZE ZDALAM :D zadziwia mnie rowniez brak elementarnej wiedzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisemny w poniedziałek więc macie cały weekend na przeczytanie jańczuka. Do roboty i powodzenia na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pisemnym bedzie sie dzialo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobre 2 dni na Jańczuka :D Najlepszy komentarz od dawna. Hahaha te co nie czytały pewnie uwierzą ;) Chyba każda spędziła z nim wiele nocy za nim człowiek zrozumiał, a potem wiele by zapamiętać. Powodzenia w poniedziałek!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam caly czas byc w maseczce poza uzupelnianiem dokumentacji? Tzn w tej samej czy je zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wieeeeeeeeele go na oczy nie widzialo sadzac po pytaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko ze endoprox mieszamy ubrane w maseczkę okulary rękawice i fartuch to jest pewne bo kobieta z komisji mi powiedziała ze fartuch tez musi być bo to jest ostra substancja czy cos takiego, tak rylko sugeruje :) i kod na metryczke na 100% 180104. U mnie była sytuacja ze po przeczytaniu zadania było na końcu "... Ocenie bedą podlegać.... I min.. Było napisane metryczka z odpadami pozostałymi," z kolei pózniej juz przy metryczkę było napisane odpady skażone pozostałe wiec to jest takie mylne . Ja po godzinie pod islam rękę i mowie ze jakiś błąd jest w druku kobieta podeszła akurat taka z mojej szkoły która mnie uczyła innego przedmiotu wiec życzliwa podpowiedziała mi ze ma być wlasnie z końcówka 04. Zmyłki robią bezsensu :/ powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna sugestia mysle ze pewna zeby po zarobieniu endoperoxu wytrzeć resztki gazikiem wrzucić do czerwonego i pózniej wziąć w moim przypadku chusteczkę dezynfekcyjny i przetrzeć szklana płytkę i szkatułkę metalowa i odłożyć nie wrzucać do wanienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo dla mieszajacych materialy w fartuchach gospodarczych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminatorka powiedziala nam normalnie po egzaminie juz, ze zdalysmy wiec nie piszcie mi glupot, ze nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zlamala przepisy i niech lepiej sie tym nie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nikt sie tym nie chwali. zalezy od egzaminatorow, niektorzy sa po prostu w pozadku. widzialy babki jak sie stresowalysmy. Oczywiscie w poznaniu spr nam dokumentacje ale zadanie jako tako dobrze zrobilysmy. Inne dziewczyny tez pisaly, ze juz wiedzialy co nieco po egzaminie wiec to zalezy od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zaczynamy odliczanie 3 2 1 i.....piszemy teścik.Ciekawe,co tam dla nas przyszykowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie juz boje :) to co bylo na praktycznym... takiego trudnego jeszcze chyba nie bylo egzaminu. Ciekawe co na tescie bedzie, moze cos prostego teraz? kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie moze czy po wszystkich egzaminach bedzie mozna zobaczyc jakis klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że klucz do testów będzie wieczorem a najpóżniej we wtorek rano na stronie CKE lub OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję jutro egzamin i zaczynam mieć pietra, czy niepomylę,kiedy mam wołać egzaminatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj,że masz dwie godziny,więc się nie spiesz.Czytaj dokładnie i będzie dobrze.My i tak mamy olbrzymie ułatwienie,że wiemy co będzie.Naprawdę ciężko to miały dziewczyny,które poszły jako pierwsze- brrrrr....Dzięki im za to,że się podzieliły tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz po egzaminie , nie zapomnijcie zalozyc fartucha do endoperoksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×