Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
ludzie o co wam chodzi do cholery? to jest forum dla asystentek. idźcie gdzieś indziej pisać te bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
649163 - 178171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
455085 - 701348 - 904730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
138147 - 862172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FrbvCPAYiR / 674882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miódzmiodem
Czy jest tutaj jakaś osoba która zdaje egzamin w sesji zimowej? dokładnie w styczniu? :) jeśli tak to proszę o odzew ponieważ moja nauczycielka ma głęboko w nosie prowadzenie zajęć i jakiekolwiek przygotowanie mojej grupy do egzaminu. Daje jakieś niekompletne notatki i do widzenia. Proszę dajcie znać co trzeba obowiązkowo umieć na tym egzaminie. Zdaje sobie sprawę że zrobić przegląd, umieć jaki worek do czego służy, jak podpisać wanienkę, czerwony pojemnik itp, co z czym mieszać... czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tutaj jakaś osoba która zdaje egzamin w sesji zimowej? dokładnie w styczniu? :) jeśli tak to proszę o odzew ponieważ moja nauczycielka ma głęboko w nosie prowadzenie zajęć i jakiekolwiek przygotowanie mojej grupy do egzaminu. Daje jakieś niekompletne notatki i do widzenia. Proszę dajcie znać co trzeba obowiązkowo umieć na tym egzaminie. Zdaje sobie sprawę że zrobić przegląd, umieć jaki worek do czego służy, jak podpisać wanienkę, czerwony pojemnik itp, co z czym mieszać... czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendi
Hej,tak, ja bede zdawala. No podstawa to Jańczuk - wiadomo bardziej pod teorie, ale z praktyka tez u nas ciężko narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny zdawałyście już praktyczny asystentka stomatologiczna 2018 r. Może coś podpowiecie? Jaki był temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie porządnych rękawiczek nitrylowych to polecam produkty firmy ABENA tutaj mają najlepsze ceny: www.glovsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,również zdaje sesje zimową. Teoria już za mną a 11.02 mam praktykę i z tego co wiem to mam się przygotować na odbudowę estetyczną (siekacze i kieł).Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
NOVA Centrum Edukacyjne Kierunek Technik Sterylizacji Medycznej, jest kierunkiem z zakresu szkoły Policealnej rocznej. Zajęcia na nim odbywają się w formie zaocznej weekendowej, czyli sobota i niedziela co drugi weekend. Koszt to jedyne 49zł/mc, a w cenie zapewniane są wszystkie materiały do nauki. Po ukończeniu tego kierunku otrzymają Państwo Świadectwo ukończenia szkoły policealnej na druku MEN, a także dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie z tytułem Technika, zdawane przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną. Zdawana kwalifikacja to: Z.20: Wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji medycznej. Co ważne, niedługo wejdzie w zakres obowiązujących, ustawa dotycząca konieczności zwiększenia kwalifikacji w zawodzie Asystentka i Higienistka Stomatologiczna o sterylizacje medyczną. Co za tym idzie? Każda osoba mająca w/w zawód po wejściu ustawy w życie będzie musiała dysponować dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu lub szkoły w kierunku wspomnianej sterylizacji medycznej, a także posiadaniem odpowiedniej kwalifikacji. Zachęcamy zatem wszystkie osoby z zawodem Asystentki lub Higienistki Stomatologicznej aby zwiększyć właśnie u Nas swoje kwalifikacje i móc dodatkowo wykonywać czynności takie jak: - dobierania metody dezynfekcji lub sterylizacji w zależności od rodzaju sprzętu i wyrobu medycznego, - wykonywania mycia i dezynfekcji, - wykonywania sterylizacji. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące zajęć i przedmiotów na tych kierunkach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.nova.edu.pl/oferta/medyczna_szkola_policealna/technik_sterylizacji_medycznej Zapraszamy do naszego sekretariatu znajdującego się przy ul. 3 Maja 26 w samym centrum Katowic, w celu dopisania się do grupy na wybrany przez Państwa kurs, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań pod numerem telefonu: 534099129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim ja zdaje egzamin w czerwcu 2018, czy jest ktoś kto również teraz pisze?? Jakie macie przypuszczenia, co może być?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim ja zdaje egzamin w czerwcu 2018, czy jest ktoś kto również teraz pisze?? Jakie macie przypuszczenia, co może być?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ZE SPECJALNOŚCIĄ ORTODONTYCZNĄ ZA DARMO! Zapisz się już dziś, czekamy właśnie na Ciebie! ul. Krasińskiego 2, Bydgoszcz tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Witam Was dziewczyny. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć co jest, było, będzie na egzaminie praktycznym asysty stomatologicznej w czerwcu 2018? Byłabym ogromnie wdzięczna wiedząc z czego najbardziej się przygotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje dotyczące czerwcowego egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim ja zdaje egzamin w czerwcu 2018, czy jest ktoś kto również teraz pisze?? Jakie macie przypuszczenia, co może być?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przygotować wycisk do transportu tak krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wyniki egzaminu zawodowego ?wszystkie zdały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona
2 minuty temu, Gość fiona napisał:

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

 

2 minuty temu, Gość fiona napisał:

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

 

2 minuty temu, Gość fiona napisał:

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

 

2 minuty temu, Gość fiona napisał:

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

 

2 minuty temu, Gość fiona napisał:

jakie typy ja zdaję teorie 10 styczeń a praktykę 10 luty 2019

jak zdać pomocy teorie i praktykę podam nawet email jakie typy i przewidywania mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi

Hej. czy ma ktoś jakieś info na temat egzamini praktycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×