Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z Allegro

Polecane posty

Gość gość

Hej, słuchajcie, dawno nie robiłam zakupów przez Allegro i trochę tam pozmieniali, mam kłopot. Kiedyś płaciłam przelewem tradycyjnym na specjalny wygenerowany na daną aukcję nr konta w pay u. Teraz nie mogę znaleźć takiej opcji, chciałam zrobić przelew a tam nic, ani nr rachunku ani niczego :? osoba, od której kupuję ma podany nr konta zagranicznego, więc nie będę jej na niej wpłacać, nie umiem, nie wiem ile to kosztuje, chciałabym wpłacić na pay u, a nie wiem jak? W mailach też żadnych numerów kont, nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest opcja przelew tradycyjny obok tych opcji z bankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, wiem, ale ja nie chce przelewu tradycyjnego, chcę, żeby mi wygenerowali ten specjalny numer konta, na który zapłacę łącznie za wszystkie zakupy. Nic mi nie da przelew tradycyjny jak nie znam nr konta w pay u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wybierzesz przelew tradycyjny to wygeneruje Ci ten numer konta w payu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki bardzo, mam nr ;) A mogę teraz sama przelać kasę z banku przez internet, skoro wybrałam przelew tradycyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz, wybierasz na stronie swego banku, że chcesz dokonać przelewu i wpisujesz ten numer konta, dane i kwotę, którą c***ayu wygenerował. jak masz kartę debetową to możesz też nią zapłacić, albo powiązać do kontem payu i z konta payu zaplacić szybciej podająć tylko 3 cyfry z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci dziękuję za pomoc :) Wszystko gra. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Zawsze możesz też wpłacić pieniądze przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ Z PayU różnie bywa więc lepiej się zastanowić czy warto ryzykować. Ja zazwyczaj stawiam na tradycyjne przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
Ja bym tam,nie zaufała temu systemowi PayU wydaje mi się że dużo bezpieczniej jest jak wysyła sie pieniadze przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ teraz. PayU dość często ma jakies awarie u ludzie powili uciekają od tej metody płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale reklama 'bezpiecznego przelewu' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sx9paq2isp1zU0UpFtkCDovl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×