Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaretka89

2 testy negatywne

Polecane posty

Gość margaretka89

hej, piszę tutaj, bo zaraz zwariuję. nie sądzę że mogłam w ostatnim czasie zajść w ciążę, ale okres spóźnia mi się już 7 dni. mam nieregularne cykle, ale tak długo nigdy się jeszcze nie spóźniał. zrobiłam w tym czasie 2 testy ciążowe - jeden w 31 dniu cyklu i drugi dzis - 37. oba wyniki negatywne. ciągle mnie 'muli' w dole brzucha i promieniuje na plecy, tak jakby okres zaraz miał przyjść, ale go nie ma. powinnam się martwić ciążą, czy mimo wszystko mogę w ogóle ją wykluczyć? nie mam żadnych objawów poza brakiem miesiączki, a gdybym miała być w ciąży, to byłby już 4 tydzień. dziękuję za opinie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownez mam nieregularne i 2 miesiące temu okres dostałam po 39 dniach, w kolejnym po 28. Nie martw się, hormony szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka89
mam właśnie nadzieję, że to hormony ;) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro testy negatywne to wyklucza ciąże. sama napisałaś że masz nieregularne cykle. mi też zdarzało się, że spóźniał się okres a miałam zwyczajnie dłuższy cykl. czekaj cierpliwie a jeśli dłużej nie przyjdzie to idź do lekarza. moze to oznaczać jakieś zaburzenie. kobieta musi mieć okres i nie należy tego lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka89
właśnie dlatego piszę, bo tego nie lekceważę. koleżanki mnie uspokajają, że one czasem 3 miesiące nie miały, a potem wszystko samo z siebie wracało do normy. ale ja się martwię o chyba faktycznie wybiorę się do lekarza. a co do testów, jak zwykle naczytałam się w internecie, że mogą nie wykrywać ciąży, dlatego świruję i sama sobie pogarszam sytuację stresem... eh, nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×