Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W A Z E K T O M I A

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś ma w tym temacie jakies doswidczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to świadome danie się chirurgowi okaleczyć się by by nie zapłodnić lub nie zajść w ciążę, polega na przecięciu nasieniowodów u mężczyzny lub jajowodów u kobiety. Praktycznie jest to nieodwracalne. Możn********* być ****ną do zasranej śmierci bez możliwości płodzenia potomstwa. Metoda, moim zdaniem, dla wyjątkowo debilnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest wytrysk, jeśli tak to pewnie nie ma tam plemników? Jeśli brak wytysku to pewnie jest suchy orgazm, tak? Coś tu nie gra, gdyż męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją, czyli brak wytrysku to ch*j nie seks, to ch*j nie przyjemność oczywiście dla mężczyzny. U kobiet pewnie występuje brak owulacji, a brak owulacji, to z kolei upśledzenie szyjki macicy, która już nie cieszy się jak pompa ssąca na widok plemników, czyli upośledza doznania seksualne kobiety, czyli to ch*j nie seks dla kobiety. Myślę, że tym wykładem trafiłam do świadomości osób myślących o okaleczeniu się, w imię ch**j wie czego, najprawdopodobnie ciemnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tej metody mogą bez skrupułów korzystać k****y w burdelach, które nie planują założyć rodziny, oraz mężczyźni pracujący w p****lach, którzy podobnie do k***wek nie planują rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz wlasnie sie wybiera, mamy 2 dzieci.Wiecej nie chcemy Wytrysk jest normalny, tyle ze bez plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy piszecie, za Zachodzie to bardzo popularna metoda.Jak zawsze w Polsce ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
których więcej po wazektomii kobiet czy mężczyzn? Myślę, że swiadomość, że jest się już w pewnym stopniu kaleką, negatywnie może wpłynąć na odczuwanie przyjemności z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosć
W organizmie się nic nie usówa!!! To szukanie góza,bo oslabiasz organizm i wszysto łapiesz.Raka ma każdy w sobie i gdy osłabisz organizm to on wyjdzie piersiami,szyjka macicy itp....Dużo też zakażeń sejst podczas badań u ginekologaanawet brodawczakiem rękawiczki chronią tylko lekarza nie Pacjenta bo dotyka cos w gabinecie i pcha lapy do pochwy.Dlatego przy całym badaniu zawsze jest maż naewt na fotelu.To samo przy porodach a mamy Prawo do obecnosći nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów ust 2008 r art 21 prawo Pacjenta.Dodam,ze powinno się organizm wzmacniać wiatminą B 17 która uodparnia na raka itp...Wiem,że beda konwały wyśmiewać wpis bo nie chcą swiadka zdarzenia jakim jest maż!!!Obecność meża przy badaniu i porodzie w Niemczech,Francji,UK itp..To norma lecz nie w zacofanej polsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nawiedzona chwali się debilnym chłopem, który daje się ciągnąć do gina i patrzeć na zakrwawione piździsko, fuj Niedziwota, że mu już nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A według mnie to właśnie ma racje a ty chyba masz w tym interes by krytykowac zarabiasz jako hirurg i chlebek ci zabierają!!Nie powinno sie niczego z organizmu usówaćććć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z wawy
Temat juz mocno przerobiony na tym forum wlącznie z lekarzami wykonującymi zabieg w polsce Niemczech i czechach nawet ceny byly podane zresztą 2 tys kosztuje. Jestem po zabiegu 8 miesięcy sex zajebisty zero stresu żona odstawila tabsy ma większą i często ochote na sex u mnie ok jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kloa z wawy: j jesteś szwabem, że jednych uhonorowałeś dużą literą a innych małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz gdzie byłeś cięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z W ale nie kolo
Ja też po, więc mam conieco do powiedzenia, ale nie tu, bo tu głównie idioc***isują. Poszukaj innego forum. A propos, jeden z idiotów, wazektomia dotyczy mężczyzn, nie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z wawy
Cięty bylem u dr.S na wilanowie u mnie zabieg wyszedl dobrze choc niektórzy chodzili na poprawki. O tym ciulu co mnie nazwał szwabem nie wypowiadam sie dno totalne i brak szacunku dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kola z wawy: nie rób błędów w pisowni, a nie będzie insynuacji, proste?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z wawy
Ten wpis z godz 9.02 to podszyw prosze wyrazac swoje potrzeby smutki i zale pod swojm nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla "ciula", który twierdzi, że wazektomia dotyczy tylko mężczyzn: Podwiązanie jajowodów to zabieg chirurgiczny polegający na trwałym pozbawieniu kobiety płodności, czyli sterylizacji. Zabieg polega na przecięciu i podwiązaniu jajowodów. Współżycie można rozpocząć dopiero po pewnym czasie. Pacjentka musi poczekać na wygojenie ran. Wskaźnik Pearla dla tej metody kobiecej antykoncepcji wynosi 0,5. Trwałe ubezpłodnienie to metody antykoncepcji zarówno dla mężczyzn (podwiązanie nasieniowodów, inaczej wazektomia), jak i kobiet (podwiązanie jajowodów). Oba te zabiegi oznaczają trwałe pozbawienie płodności i tylko jako metody antykoncepcyjne są nielegalne w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolo z wawy: nie chwal się wazektomią, bo narazisz swojego lekarza na karę, gdyż wazektomia w Polsce jest nielegalna; a nie wiesz czasem jak jest w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zona ona
wazektomia w Polsce jest legalna ( dla mezczyzn) Mieszkam w Nie\emczech, mój mąż wlasnie umówil sie na zabieg.Tutaj jest to jedna z najpopularnierjszych metod antykoncepcji. Kosztuje ( najlepsza wersja ) okolo 650 euro, czyli podonie do tego zo w PL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zona ona
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z wawy
Słyszalem o tym ze wazektomia jest nie do końca legalna u PL ale chyba bym musiał złożyć jakieś zeznania obciążające lekarza a ja nie zamierzam tego robic. Nie wiem co sądzą inni ja jestem zadowolony po wykonaniu zabiegu pamietac tylko trzeba o badaniu nasienia na zawartosc plemników wynik powinien byc zerowy . Badania min 2 w odstępach 3 tygodni . Sam zabieg bezbolesny jakies 15 min na stole .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt. z kola.: ... pamietać tylko trzeba o badaniu nasienia na zawartość plemników, wynik powinien być zerowy ... KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK Drogi Kolo, mieszasz pojęcia jak przedszkolak, to co masz na myśli "nasienie" to zawiesina sterczowa dla przetrwania plemników, a nasieniem jest plemnik, natomiast całość, czyli zawiesina sterczowa + plemniki nazywa się ejakulat, kumasz jusz tera? Muszę Cię zmartwić, plemniki pobudzają gospodarkę hormonalną, natomiast ich brak otępiają lub niweczą. Z biegiem czasu nie będziesz miał pobudzenia i Ci nawet nie stanie i z seksu będzie wielki ch**j .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i cio ci z tego, że baby nie zapłodnisz, jak nie będziesz miał czym ją posuwać, bo będziesz miał flaka i nawet nie włożysz do cipki/dupki? Chłopie, z biegiem lat regeneracja zawiesiny prostaty też spada, a jak nie będzie optymalnej jej ilości, to nueuroprzekaźniki nie przekażą mózgowi polecenia na wytrysk, bo będzie sucho. Musisz wiedzieć, że męski orgazm=wytrysk ejakulatu, im go więcej tym orgazm lepszy. Za parę lat podejmij temat i pochwal się seksem. Myślę, że teraz żałujesz decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy piszecie, po wazektomi ma sie normaly wytrysk podczas orgazmu. Nic nie wiecie a pierdzielicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie nie rozumiesz co to są hormony i produkcja przez prostatę zawiesiny dla plemników? Brak odpowiedniej ilości tej zawiesiny nie wyzwoli orgazmu czyli wytrysku, bo nie będzie czym wtrysnąć. Po jakimś czasie przekonasz się, że mam rację. Pozostanie ci tylko wszczepienie eletrod do ośrodka rozkoszy w mózgu i będziesz dupczył za pomocą przycisku, nawet ciurkiem ok. 9 minut, gdyż tyle wynosi sumaryczny czas orgazmów całego życia u dorosłego zdrowego-nieokaleczonego, mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie teoria nie potwierdzona jeszcze badaniami naukowymi: podczas podniecenia seksualnego dojrzałe plemniki odrywają się od nabłonka spermatogennego i szukają ujścia, jeśli nasieniowód jest przecięty i zarośnięty, więc gdzieś muszą się zagnieździć, ponieważ plemnik to białko ulegające, po przekroczeniu pewnego czasu, gniciu, to takie miejsce jest gotowe na stan zapalny i wytworzenie nowotworu i w dalszej kolejności raka jądra. Ale nie martwcie się, bez jąder można też żyć i być zamiast ogrem koniem pociągowym. Miłego nieduupczenia w zaprzęgu konnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten chirurg z Wilanowa operuje też jądra? Przetrzymywałem wytryski dla orgazmów baby i teraz mam straszny ból jądra lewego, chyba nabawiłem raka jądra. Kuźwa, dlaczego ja wcześniej nie znałem tego forum i tych ostrzeżeń???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z wawy
Moze kazda z odpowiadajacych tu osób przyjęła by jakis pseudonim bądź nick poniewaz trudno jest odpowiadać wszystkim gościom. Mam 40 lat dwie wspaniale córki i doszliśmy do wniosku z żoną ze wiecej dzieci miec nie będziemy. Ktos mi zarzucil ze nie znam terminologi i mieszam nasienie z ejakulatem , ktos jeszcze ze spadnie mi libido , następnie ze bede mial raka jąder moze i to prawda ale zastanówcie sie pieniacze i pomyscie moze pisze z p i e r d o l o n e g o smartfona i bardzo niewygodnie sie na nim pisze wiec pisałem skrótami. Moja decyzja odnosnie wazektomi byla naprawdę dobrze przemyślana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolo, jeśli potrafisz zamieść link do filmiku z Twojego wytrysku. Chciałbym zobaczyć sztywność twojego pensa i kolor żołądzi, bo jeśli będzie wszystko poprawne, to być może dam się "ciąć", bo mam już piątkę dzieci i więcej nie chcielibyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×