Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kam82

Trójkącik

Polecane posty

witam! mam pytanie do babek o ich podejście do takich zabaw jak trójkącik. Ostatnio zaproponowałem żonce , że zorganizuje taki spektakl z jej udziałem, moim i znajdę jakiegoś gościa, nie znajomego warunek jest tylko jeden ma mieć w miarę dużą pałę, póki co żonka nie chcę się na to zgodzić, nie jestem pewien tylko do końca z jakiego powodu odmawia, czy naprawdę w ogóle nie kręcą ją takie akcje czy po prostu nie chcę się ujawnić że może trochę ją to podnieca, póki co ma moje pozwolenie i raczej nie robiłbym jej z tego powodu wyrzutów , jakoś ciekawi mnie jak by zachowywała się na innym zaganiaczu. Co wy o tym wszystkim myślicie?? pozdrawiam (wiek 32l oboje, staż małżenski 8 lat, w związku jakieś 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam takiej pary. Mam niezły ... może się przydam. Nie mam nic przeciwko drugiemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest ten chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem cały czas :) jestem za 1K i 2M z dużą dzidą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spytałeś ją czy sam zadecydowałeś, że to ma być akurat facet? Gdyby mój mi takie coś zaproponował to bym się chyba zgodziła ale na kobietę, chociaż nie wiem czy dałby radę dwójce kobiet, ale już pomijając jego, baaaardzo bym chciała spróbować z panią nawet bez pana :) Mam takie marzenie od paru lat, tylko, że mó mąż by powiedział, że jestem nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie proponowałem drugiej babki ponieważ póki co mi na tym nie zależy i raczej nie będzie, chyba, że żonka sama wyjdzie z taką inicjatywą to przemyśle. Narazie mam zajawkę na akcje 2M + żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonę oddawać to obrzydlistwo,jesteś groteskowym,wzbudzającym wymioty małym hujkiem,na wiele fantazji jest bardzo otwarty,nawet trójkąty w ramach konkubinatu czy specyficznych przyjazni,nawet konkubinat z prostytutką by mi odpowiadał,ale jak ktoś chce oddać żonę,której coś ślubował,z którą przynajmniej w teorii powinien miec dzieci,to nie chcę mi się na kogoś wyrzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się różnych odmieńców dowartościowuje,to takie obrzydliwe małe hujki wychodzą ze swoimi dewiacjami,zamiast je trzymać na wodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie to ma być za wspólną zgodą więc już się tak nie podniecaj, masz swoje ubogie poglądy to je miej i się nie wpitalaj do tematu, coś mi się wydaje, że pewnie co niedziela klękasz przed batmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdalaj degenaracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdli mnie jak czytam takiego zboczeńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz jeszcze z tym panem Zdziskiem z grubą pałą,zamieszkacie,nowoczesna rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ten gość z dużą pałą,ciebie od razu przeleci,jak tak cię grube pały kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wielkie przeżycie i podnieta dla wszystkich zwłaszcza dla małżonków jak mąż widzi wkładającego członka kochanka.Nawet dochodzi do samoistnego wytryskuu męża.Zwłaszcza gdy trzyma mnie między nogami a ja jęczę z rozkoszy.A powinno się brać pod uwagę ,że może nawet się rozpaść związek lub cyrk podczas wkładania członka obcego do cipki żony.I ma Rację!!! ta osoba którą nazywają zboczoną ,że obecność męża u ginekologa przy badaniu pochwy przyzwyczaja do obecności obcego faceta w swerach intymnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arcy głupek,trujkącit to se walnij na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden jedyny raz tylko mieliśmy trójkącik.Mąż zaakceptował mój pomysł trójkąta z obcym facetem.Było to tak,że miał grubszego członka od męża.Rozpoczynało sie od lizania i ssania cipki przez meża gdy szczytowałam .To mąż siadł ja między jego nogami rozchylił je i cipkę zaprosił obcego do akcji mówiac delikatnie i powoli.Ja gdy obcy członek zaczał wchodzić w cipkę dostałam drgawek z podniecenia.Przytulił mnie mąż do siebie mocno a kochanek zaczął coraz mocnjen mnie rżnąć.Doszłam szybko do szczytowania ,lecz on nie kończył.Trwało to chyba pół godziny gdy trysnął we środku pochwy oczywiscie w prezerwatywie doszłam kolejny raz do szczytowania.Po nim mąż mnie kochal lecz był tak podniecony,że kilkanaście minut i wylał w środek swój nektar ,a tyle jak nigdy dotąd nie miał takiej ilości spermy.Po wszystkim mąż odprowadzil obcego bo nie chciałam powtarzac z nim.Co prawda był to wspaniały sesks .lecz po wyjściu chciałam by mąż mnie kochał kilka razy pod rząd oczywiście z przerwami.Nigdy więcej nie miałam ochoty powtarzac tego.Pytałam meża czy by nie chciał stwierdził,ze nie ma nic przeciw by mnie zerżnał obcy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie rozumiem facetow ktorych podnieca trojkat ich kobiet plus oni i jakis facet. Rozumiem ze Ja plus 2 kobiety i to takie które sagłownie skupione na mnie a nie na sobie. Mam za soba takie doswiadczenia 1 M plus @K ale obce i jesli to nie były kobiety głownie skupione na sobie tylko prawie w całosci na mnie było naprawde goraco . Swojej kobiecie nigdy bym tego nie zaproponował bo to moim zdaniem niszczy stały zwiazek . Moze wy faceci wyjasnicie mi co was kreci w udiostepnianiu swojej kobiety 2 facetowi, to naprawde dziwne dla mnie w naturze wsrod zwierzat takie sytuacje sie nie zdarzaja a wszystkie inne rzeczy które my uwazamy za szczegolnie wyuzdana sa na porzadku dziennym . Natomiast wszystkie samce ostro walcza o doste dosamic czasami na smierc i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukamy kobiety do trójkąta (m25, ja20) w krakowie albo do seksu na jego oczach :) zglaszac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POJEEBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dupę sciska ,że sie ludziska Kochaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znalezć dziewczynę ładną z penisem??? Chcielibysmy z mężem do trójkąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska Jakuboska
A moj facet podczas lozkowych igraszek wydlubuje resztki stolca z mojego jelita grubego, po czym wpycha je z powrotem i powtarza te czynnosc klkukrotnie. Czy facetów to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy
facet może chciec oddać swoja kobiete innemu w przypadku, gdy jest ukrytym co najmniej bi albo jest typem uległym i jara się, gdy kots inny ma nad nim przewagę (w tym wypadku w formie posuwania jego kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem bi a lubię jak cos żonke przeleci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytuje wcześniejszy wpis.Seks jedynie w domu lub w hotelu.Kluby czesto mogą doprowadzic do zakazeń!!! Ja miałam raz jedyny w hotelu maż i do tego dwoje obcych facetów.Wcześniej spotkaliśmy sie na kawie w mieście.Mąż zrobił minetkę i miałam orgazm potem przytulil mnie siadajac od tyłu za mną rozszeżył nogi moje i zaprosił obcego z mniejszym członkiem.Gdy skończył wszedł drugi z większym i przy nim jeczałam mocno a mąż przytulił mnie jeszcze mocniej a byliśmy oboje podnieceni mega.Gdy skończył jak tamtem w środku oczywiscie w prezerwatywie mąż wszedł we mnie bez gumki i zalał mnie po kilkunastu minutach wielkim wytryskiem jakiego nigdy nie doznalam.Normalnie uprawiamy seks z meżam po tym jednorazowym epizodzie.Nikt nikomu nie wyrzuca lecz mowimy czesto przed seksem by się podniecić ja i mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to jak już muszę wiedzieć czy twoja żona nie ma jakiś chorób cipki itd.Poza tym jeśli ci odpowiada to rozmiar 19cm ale chce najpierw pogadać z tb i to uzgodnić bo lubie ostry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×