Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysza_87

Jaki macie sposób żeby iśc po imprezie do pracy bez kaca?

Polecane posty

Gość Mysza_87

Jaki macie sposób żeby iść po imprezie do pracy bez kaca? Ostatnio często mi wypada imprezka na tygodniu, a rano do pracy trzeba, macie jakieś sposoby żeby tego kaca uniknąć? Albo chociaż zminimalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chlać tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFl
Ja to lubię sobie czasem popiwkować na tygodniu i czasem bywa ciężko:) Ale aż tak źle to nie ma żeby czuć się rano słabo. Może po prostu zastanów się jak i co pić, żeby nie było tego kaca rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jedzenia i dużo wody :) na śniadanie jajko/arbuz/winogrona + lody i można iść. Z napojów gazowanych podobno najlepiej popijać Sprite pod koniec imprezy (badania chińskich, nie amerykańskich naukowców tak twierdzą) nigdy wino w większych ilościach, ono źle się trawi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed pójście spać wypić kufel soku na pół z wodą, rano zjeść śniadanie (jajecznice najlepiej), wziąć chłodny prysznic i wypić coś kwaśnego (kefir z cytryną, żurek do picia czy wodę z wyciśniętą cytryną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie pić na pusty żołądek i pić z umiarem to najlepsze sposoby żeby nie mieć kaca ;), ja nie lubię mocnych alkoholi wolę coś lżejszego typu sznaps, później kaca nie ma a wieczór przyjemny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie_Ewelka
Mój sprawdzony i 100% skuteczny to Alcovit! Kupuje go w aptece, pije na imprezie i rano jest ok. Gdzie go szukać: http://www.alcovit.pl/alcovit#!/gdzie-znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj po weekendzie ciężko się dziś wstawało...następnym razem wypróbuje alcovit na pewno:( nie wiem jak ja przeżyję dzisiejszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×