Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek 198888

mam 850 tys w co zainwestować?

Polecane posty

Gość ziemak2
inwestuj w własną firmę, może sklep internetowy? Przeczytaj poradniki, które pomogą Ci w rozwoju firmy. Przyda Ci się taki kalkulator http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory , do obliczeń kredytów, odsetek, podatków etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej inwestować pieniądze na różne sposoby naraz, warto m.in. zdecydować się na zakup złota, dobrą ofertę ma http://powiernik.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botwana
Ktoś pisał o halach magazynowych... Raz, że to żadna suma pod takie inwestycje - kompletnie nieadekwatna kwota pod realia tego rynku. A dwa - znajomość rynku. Popatrzcie na to - http://www.jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017 Czy patrząc na te informacje faktycznie widzicie dla siebie szanse w branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda inwestycja niesie ze soba pewne ryzyko, nie wiem czy nie lepiej to walnac na jakies konto oszczednosciowe albo lokate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję się zapoznać z ofertą firmy świadczącej usługi w zakresie kupna sprzedaży złota i srebra, którą znajdziesz pod adresem www.mennica24.pl . Dość sporo inwestuję w metale szlachetne i często z zadowoleniem korzystam z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guman
Przeczytaj sobie raport JARTOM na rynku nieruchomości magazynowych - w zasadzie wszystko wyjaśnia, masz tam full informacji, w tym przewidywań na ten rok, które się rzeczywiście sprawdziły. To jest rynek dosyć specyficzny - na nim naprawdę trudno jest stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyszłościową inwestycją może być budowanie sieci wysokiego napięcia przy elektrowni wiatrowej. Ostatnio zajmuję się tym wraz z firmą http://www.mega-pol.pl/ - jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadamer
Jako udziałowiec w hale magazynowe. To akurat jak dla mnie będzie pewniakiem. Dalej to już kwestia taka, jakie macie cele i oczekiwania. Jeśli zerkniecie do bazy JARTOM to znajdziecie ogrom wolnych nieruchomości. Sztuką jest jedynie ich odpowiednie wykorzystanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hempare
W JARTOM, w ich hale magazynowe, ale jako faktycznie jeden z inwestorów. Dalej kwestia odpalenia tam odpowiedniego biznesu i naprawdę zdołacie w taki sposób zarobić całkiem niezłe pieniądze. Oczywiście całość wymaga realnego pomysłu i doświadczenia, ale ogólnie w taki sposób wyciąga się konkretną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JARTOM jak najbardziej, bo tak faktycznie macie 99 proc. hal, które są dostępne na rynku. Nie zmienia to jednak faktu, że w dalszym ciągu problemem jest kapitał. Rozmawiamy przecież o inwestycjach wartych miliony złotych. To dosyć istotna różnica, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaintD
Witam. Mam wiele pomysłów, które od kilku dni spisuję i publikuję w całości lub po części w celu odsprzedania. Zapraszam na moją stronę: www.5000motywacji.wordpress.com Codziennie nowe wpisy. Jeżeli nie znajdziesz nic ciekawego to proszę o sugestie. Chcętnie wyszukam coś w interesującym temacie, bo mam setki zapisanych ogólników, które zbierałem przez całe zycie i szkoda byłoby zabierać je ze sobą do grobu ;) Pozdrawiam, Dariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal2103a
Sporo pieniędzy masz, ale trzeba je zainwestować z głową. Polecam dobrej jakości poradnik do inwestowania. https://centrumbankowosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Nikt kto ma taką kasę nie pisze o tym na forum, ludzie ogarnijcie się ;) Nie wiem po co w ogóle zakładać takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
Mam pewien pomysł ostatnio z reszta sam w to zainwestowalem malo bo malo ale naprawde pieniade same sie mnoza. Z reszta jesli bedziesz zainteresowany to z checia porozmawiam z toba na ten temat pisz smialo chetnie odpowiem wlokapatryk@gmail.com pozdrawiam Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
ja juz wiem w co zainwestowac i powiem ci zaczalem szkoda ze nie mam wiecej bo jak bym mial takie 100 000 zl to juz bym ustawiony dosc szybko niestety na ten moment zaiwestowalem marte 2 - 2,5 tysiaca zl ;p ale kazde pieniadze dalej bede ladowal w ten pomysl bo naprawde szybko mozesz sie wzbogacic nawet zostac w bardzo krotkim czasie milionerem ! tyle chcesz wiedziec więcej to napisz wlokapatryk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
Hmm moze tak Jeśli chcesz zainwestować w zasadzie każdą sumę i zacząć zarabiać to po prostu dołącz do mojej grupy www.adpro.futurenet.club/wuka93 www.wuka93.fn.xyz Strona jest oficjalna, rejestracja darmowa Tu możesz zbudować swój biznes, dochód pasywny, reklamować go i jednocześnie polecać znajomym aby dołączyli do grupy również zarabiając i to nie małe pieniądze Zainwestowane pieniążki już widać po upływie 15 minut jak pracują sprawdź sam Dołącz do mnie zanim będziesz żałował, że dowiedziałeś się o tym dopiero teraz Jeśli masz pytania napisz wlokapatryk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz narazić się na złoto niskiej próby to poszukaj w http://mennica24.pl, bo nie ma z tym problemów. Monety, sztabki najwyższej kategorii, z popularnych mennic wszystko pochodzi. Można szybko sprawdzić, nawet bez specjalnej wiedzy inwestycyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×