Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hewar

Gdzie wyjechać?

Polecane posty

Gość grażka766
Na krótkie wyjazdy fajnie się nadają rózne SPA. Ja w sierpniu się wybieram do SPA Unitral, bo wakacyjnie mają spore zniżki, więc warto poczekać i oszczędzić troszkę kasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja229
A może Łeba? Ja osobiście uwielbiam to miejsce, Kilka razy tam byłam i za każdym razem byłam zachwycona, do domu wracałam wypoczęta i pełna sił. Ostatnio z chłopakiem zatrzymaliśmy się w Domu wczasowym Lora http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/68,1960,lora-dom-wczasowy Bardzo miła obsługa, pokoje ładne, całe wyposażenie też okej. Blisko do morza, a do o koła atrakcji co nie miara. W tym roku też mam zamiar tam się wybrać, choćby na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne i stosunkowo niedrogie są okolice Poniatowej. Jest to bardzo blisko Kazimierza Dolnego. Byłam z mężem i córkami na majówkę w tych właśnie rejonach, w hotelu Słowik. Niedaleko jest stadnina koni. Pokoje w hotelu bardzo ładne i wygodne, dostęp do Internetu, smaczna regionalna restauracja,. Jednym słowem bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Mazury Nie ma to jak poleżeć nad jeziorem mazurskim, poczuć ten klimat Mazur. Z żoną już od 3 lat jeździmy regularnie do ośrodka Zalesie Mazury, bo mamy sprawdzone super Spa w tym hotelu, poza tym okolica jest wybitnie ładna;) No i są przyjaźni dla naszych maluchów – dzieci mamy 5 letnie, dwóch chłopaców i zawsze tam się fajnie bawią, mają opiekę animatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie swoje miejsce niedaleko Opola do którego często wracam ośrodek Suchy Bór www.suchy-bor.pl. Lubię ich domki bo nie dość że są świetnie wyposażone to jest w nich zawsze czysto a jesienią i zimą ciepło. Położony jest w pięknym miejscu bo jak kompleks leśny i czuć to takie typowo intensywne leśne powietrze. Do tego w około są ładne okolice które najlepiej pozwiedzać rowerem (można u nich wypożyczyć). Jak jestem w lato to sporo czasu spędzam na ich kąpielisku które jest fajnie rozbudowane i są na nim różne atrakcje. Tak jak napisałam przyjeżdżam tam w różne pory roku i w każdą z nich ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×