Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
Treworku juchu gdzie jesteś? Ja seksowną bieliznę koronkową założyłam a ty kurwa gdzieś się w necie szlajasz? Ale biegiem już do wyra żonę zaspokajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trewor akurat poszedł na jagody. Choć ze mną mała, on szybko nie wróci. Chodzą słuchy, że jestes w moim guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Trewora
Wilku nie nazwałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku 1496 dlaczego próbujesz mi sprzątnąć niewiastę sprzed nosa jesteś wilkiem czy lisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Gromi wszyscy kochani idę spać niema nikogo Senior w pracy na pewno z Marysią ?, słodkich snów pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falalala
A gdzie Wilczyca tudzież wesoła wilczyca? :( tak mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falalala
to do Trewora czy do mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeos1
czołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani czołem Gromi ,jedni schodzą z nocki drudzy pędza w trasę miłego dzionka życzę wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lud pracujący miast i wsi :) Trewor, nie wpadła jeszcze Twoja żona? :D A ja Maryś tak na Ciebie czekałem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchar codzienny: Przychodzi królik do apteki. - 200 prezerwatyw poproszę! Farmaceutka wydaje towar i mówi: - Yyy, przepraszam, ale mamy tylko 199 sztuk... Królik się skrzywił. Spojrzał na panią magister z wyrzutem i po chwili zastanowienia mówi: - No dobra. Biorę. Ale oświadczam, że mi pani z lekka spie*doliła wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani dobry żarcik Gromi ja też znam kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi krowa nad rzeką pali zioło podpływa bóbr ,bóbr pyta co palisz krowa ,krowa na to zioło a daj bucha masz bóbr ,bóbr wźoł macha i dym wypuścił krowa na to nie tak bobrze ty weź jeszcze bucha wskocz do rzeki i zanurkuj przepłyń się na drugi brzeg jak na drugim brzegu wyjdziesz to wypuści powietrze ,bóbr wźoł bucha i wskoczył do rzeki wypłyną na drugim brzegu położył się i u chahany leży, na co trafia chipoptan patrzy na bobra i pyta z czego bobrze tak się śmiejesz a nic krowa na drugim brzegu jest i ma zioło chipopotan sru do rzeki i płynie wyłazi patrzy krowa leży na jarana, chipopotan podchodzi a krowa patrząc na niego wystraszona krzyczy bóbr wypuści powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×