Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

mnie u mezczyzn najbardziej odpycha robienie sobie kucyka z resztek wlosow. I jezeli kiedys zaczne lysiec to bede juz wolal codziennie stac z maszynka do golenia I pianka/zelem zby byc gladkim niz ratowac jakies szczatki z tylu albo po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj koniecznie Wad. Witam nowo przybyłego :) dla wielu mężczyzn łysienie jest mega kompleksem, a my jesteśmy tu po by im pomóc się go pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, na ten temat zdania są podzielone :classic_cool: Niektóre osoby na których opinii mi zależy wolą jak jednak mam trochę włosów. Zwłaszcza że kiedy patrzę prosto w obiektyw, to łysina jest zupełnie niewidoczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk1496
Dzień dobry wszystkim, pomarańczowej mamei również 🖐️ Ja tu jestem umówiony na drapanie z Waderką. Pozwolicie że pozbędę sie odzienia i wygodnie rozłożę na skórze niedźwiedzia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo witaj 1496 :) odpuść proszę naszej muszce, ona jest bardzo sympatyczna. Waderka tu gdzieś była. Wadi!!! ktoś do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka to muszka, bycie sympatycznym tego nie zmieni Gromi. W moim postępowaniu kieruję się zawsze słowami Wilka, a ten jasno określił jakie są reguły zakładania nicków. Cholera, zaraz Waderka znowu powie, że chodzę utartymi ścieżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, jednak trzeba sie trzymać kurczowo tego co mówi Szef. Wtedy wszystko jest jasne i proste:) Gdzie ta Waderka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi, a Ciebie już kiedyś drapała Waderka? Wiem że jesteście blisko ze sobą, dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda, byłem Ciekawy czy dobrze to robi. Zaraz sam się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za późno na ochronę tego miejsca, teraz trzeba drapać.. Zatem kładę się na plecach i oddaje w Twoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę pobiegać po lesie, od tego leżenia w końcu dostanę Wilka. Było miło Waderka, musimy to kiedyś powtórzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapanie i bdsm, rozkręcasz się Waderka. Wilk się ucieszy gdy zobaczy jaka bestia z Ciebie wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×