Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
Podobno łysi są bardziej sexsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia, każdy facet jest super jak ma poukładane w główce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Cześć :) Grom, jeśli można spytać, to dlaczego podobają Ci się łysi mężczyźni, rozumiem że szczególnie? Chodzi o samą łysinę, czy coś mają w sobie takiego ci łysi, że pociągają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Deviant :) Wyjaśnienie mojej fascynacji łysymi jest zdaje się na początku topiku, ale i tak odpowiem. Mam przyjemne skojarzenia z łysiną. To była moja dawna platoniczna miłość, która przerodziła się w wieloletnią przyjaźń. Mojemu łysemu przyjacielowi mówię o rzeczach, o których nie powiem nikomu innego. Łaczy nas szczególna więź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te chłopy, jeeej? Łysolka całuje po całej główce :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie głowe masłem smaruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Rzeczywiście już na pierwszej stronie napisałaś, a że tyle stron, to nawet nie próbowałem się wczytywać. Głupio wyszło, ale dziękuję za wyjaśnienie. 🌼 Ale jeśli chodzi o estetykę, piękno, to kobieca czaszka ładniejsza. Niby najmniej kobieca fryzura na łyso (fryzura na łyso:D), ale mimo to może dodać uroku. Zwłaszcza gdy subtelne rysy twarzy. Trochę dziwne to, ale coś w tym jest. Przynajmniej tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :) kto to pamięta ;) ? Wilk1496 2014.07.23 Dzień dobry wszystkim, pomarańczowej mamei również lapka.gif Ja tu jestem umówiony na drapanie z Waderką. Pozwolicie że pozbędę sie odzienia i wygodnie rozłożę na skórze niedźwiedzia? usmiech.gif Gromowładna 2014.07.23 Oooo witaj 1496 usmiech.gif odpuść proszę naszej muszce, ona jest bardzo sympatyczna. Waderka tu gdzieś była. Wadi!!! ktoś do ciebie! Wilk1496 2014.07.23 Muszka to muszka, bycie sympatycznym tego nie zmieni Gromi. W moim postępowaniu kieruję się zawsze słowami Wilka, a ten jasno określił jakie są reguły zakładania nicków. Cholera, zaraz Waderka znowu powie, że chodzę utartymi ścieżkami usmiech.gif Gromowładna 2014.07.23 1496 coś sam się plączesz w tej swojej filozofii oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko😘 widzę,że czasami zalatujesz na "stare śmieci" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednie 1...121122123 124 125126127128...156 Następne Wilk1496 2014.07.23 Jednak nie kupił słownika, pewnie coś pije.. Byłem Waderka na Bacówce, tam jak zwykle..nie lubię teorii spiskowych, ale..smiech.gif Dzięki za linka, od dziś ten kawałek będzie mi przypominał Ciebie i Twój masaż :* wadera69 2014.07.23 Lubisz sie chwalic Trewor usmiech.gif Wykonczylabym cie w godzine, tak ze spalbys jak dziecko usmiech.gif Trewor 2014.07.23 No tak błąkający się przydupas pan wrócił masz wolne ,wreszcie wrócił odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku dały tobie pomarańczki w d**ę . wadera69 2014.07.23 Drapanie, to nie masaz. Ale skoro tak to wspominasz, to OK usmiech.gif wadera69 2014.07.23 Spokojnie chlopaki, bo porozstawiam po katach. Wilk1496 2014.07.23 A Ty od kiedy taki stanowczy Treworku? Jeszcze niedawno broniłeś Bacówki jak renty, a pomarańczom jechałeś równo? Coś się zmieniło? padnięta muszka 2014.07.23 no cóż Waderko zostawiam Cię z chłopakami, ja jestem zmęczona. papa Treworku i 1496. Wilk1496 2014.07.23 Pa mamejkousmiech.gif Trewor 2014.07.23 Nadal bronię Bacówki ale jak widzę jak ty to robisz to ręce mi opadają ,poczekam aż Wilk wróci . wadera69 2014.07.23 1496! Wilk1496 2014.07.23 To bronisz czy czekasz na Wilka lawstorancie? usmiech.gif Wilk1496 2014.07.23 Waderka- użyłem zdrobnienia!! muszkaŚ 2014.07.23 tak wiem, że ciągle o mnie myślisz usmiech.gif seks międzygatunkowy w naszym przypadku nie przejdzie. No chyba, że zmienisz rozmiar i pierwszym pocałunku zostaniesz MUCHEM ŚMIERDZIUCHEM . Słodkich snów Trewor 2014.07.23 1496 a od czego ty tutaj jesteś Wilk wie że Bacówka jest bez twej opieki . Wilk1496 2014.07.23 W takim razie pasuję usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wreszcie uda się zapomnieć o tobie mucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wszystko było inne,lepsze było z kim popisać nie było tylu perfidnych trolli... to już nie te czasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet Gromi z jasnego nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to ;) Wilk1496 2014.07.24 Trewor, ze względu na nasz niedawny rozejm nie zareaguję. Wystosuję jedynie notę dyplomatyczną, żebyś w celu utrzymania armiatycjum łaskawie odpierdił się od mojej osoby Cześć Mamejka,) Pozdrawiam. muszka śmierdziuszka 2014.07.24 Wilczku wymyśl coś innego, MIŁEGO i ŁADNEGO. Myślę, że stać Cię na to. W innym wypadku zemszczę się najbrudniej jak umiem Wilk1496 2014.07.24 Mucha, od słodkich epitetów są tu inni, czasem naprawdę potrafią przejść samych siebie w czarowaniu Ja się trzymam zasad, najpierw niebieski nick, poźniej rozmowa. Chociaż nie chętnie przyznaję, jak na pomarańczę masz coś w sobie Idę, zaprotestowałem, walnąłem komplement, lepiej dalej nie pisać po nalewkach. x Dokładnie, nawiązałam do Gromi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Budka o Niej śpiewała "Ona przyszła prosto z chmur"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! nie wiesza się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko 19:01 to ja... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu muchy mają małe móżdżki nie wymagaj myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra,znikam bo znowu mi się oberwie nie zapuszczę depechów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok;) miłego wieczoru:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście więcej Ją lubi niż jeden/a nie lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×