Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Gość 100procentów PrawdziwyBigMuff
A ile ty masz w końcu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Alez ja nie jestem interesujacy, nigdzie tak nie napisalem. Jestem nudziarzem tak jak ty, nie byloby mnie na tym forum gdybym nie byl. Rozni nas tylko to, ze nie okradam swojego miejsca pracy i z forum korzystam w czasie wolnym od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Wstydze sie jesli zrobie blad ortograficzny. Ciekawy jestem czy ty sie wstydzisz okradajac swoj zaklad pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Edek z fabryki kredek
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się... ale tylko trochę. dziękuję, ze jesteś moim sumieniem :) Mam dużo lat. Ale nigdy za dużo, by nie dostać lekcji życiowej od tego tu Edka :) i proszę nie nazywać mnie "dziuniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowladna ze wstydu sie spalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wstydu puściła bengala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że Gromka nie jest aż tak wstydliwa jak chciałbyś/chcielibyście jej to wmówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Tak myslalem nawyki z komuny ciezko wyplenic. Najgorsze, ze tyle mlodych ludzi nie ma pracy. W Polsce dobrze jeszcze dlugo nie bedzie, stare baby zamiast pracowac wypisuja glupoty w internecie. Ludzie nie mozna akceptowac zlodziejstwa. Jestes w pracy to pracuj! Komuna sie skonczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, nie zauważyłam! mea culpa. Muszę sobie to wszystko przemyśleć, co mi napisałeś. Daj mi czas do jutra. Gościu, czy smród doleciał aż do ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Idz natychmiast do szefa i o wybaczenie blagaj! Chocbys blagala pisac do ciebie juz nie bede. A swoja ironie zachowaj dla siebie, okradasz pracodawce, nic sobie z tego nie robisz tylko zarciki uzadzasz. Wstyd mi za spoleczenstwo ktore zlodziejstwo toleruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Wlasnie 40 procent wyrabiam, ale po robocie jestem i gowno ci do tego. A Birkuta, Wajdy nie znam, nigdy z nimi nie pilem! zlodziejstwa nie toleruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek po pracy
jem kupę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Czlowieku a gdzie ja napisalem, ze z gwinta z nieznajomymi pije? Swoje lata mam i kulture rowniez posiadam. Bez szklanki do wodki nie siadam. A i zlodziejstwa nie toleruje, z gromowladna to nawet w jednym parku pic nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eduardo, dawaj paznakomimsia. Mienia zawud Tolek. Masz szklanki ze sobą i czarny salceson pod zagrychę. Chcesz musztardę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Najpierw pracodawce przeprosisz! Ja szanse drugiemu czlowiekowi czasem dac moge. Szklanki od ciebie nie potrzebuje, pije ze swojej, plastikowej jednorazowej juz 20 lat z niej pije bo sie chorobska boje, a co jednorazowe to jednorazowe. Gromowladna brzmi znajomo, chyba u nas na osiedlu jabcoki takie widzialem. Nerwowy dzisiaj jestem, wodka ciepla, a zlodziejstwa nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Upss... pierdłem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ci na mozg padlo? Mowilem, ze z nieznajomymi nie pije szczegolnie ze slazakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Ty za ludzi pracy sie nie podszywaj, ja kulture mam i w towrzystwie nie sram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, ale jak Gromi pracuje w zakładzie państwowym, to jakiego pracodawcę ma przeprosić? Chyba społeczeństwo, co? Ciebie, mnie ... Gromi, na kolanka i kajaj się przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
Podszywow tez nie toleruje, a ty slazak w ktorej kopalni robisz, o Toledo nie slyszalem, co wy tam wykopujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdekPracowity
W Zusie robi z mojej krwawicy mnie okrada. Z******ej emerytury na gromowladnego jabola stac mnie nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×