Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Faceci ze Skandynawii są najlepsi na świecie

Polecane posty

Gość gość
"a tak na powaznie, to NIE KAZDY Skandynaw jest megaprzystojny, przysiegam ze nie kazdy, mieszkam w Finlandii" Finowie to nie Skandynawowie tylko Ugrofinowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.28 /Ale szukajcie wylacznie blondynow z niebieskimi oczami, sa nie tylko najladniejsi ale i maja dobry charakter, stwierdzam tak po ponad 3 letnich obserwacjach, im ciemniejszy tym gorsza cholera, nawet jesli z ryja ladny/ llll Mam identyczne spostrzeżenia! Najlepszymi ludźmi są ci Skandynawowie o błękitnych oczach i jasnych włoskach :) Czyli ci klasyczni Wikingowie. Oni są tacy kochani i do rany przyłóż, jestem niby po prostu ZACHWYCONA! I absolutnie nie chcę nikogo innego, tylko rodowity Skandynaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to brudasy smierdza od stop do glow cuchna potem maja brodne smierdzace skarpety smierdzace geby maja zaburzenia psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anneli zgadzam się . Skandynawowie są idealni,zaradni ,kulturalni, troskliwi, opiekuńczy i rodzinni. zajmują się dziećmi w takim samym stopniu co kobieta, do tego posprzątają, obiadek upichcą, dla nich to NORMA. Czemu więc Szwedzi mają największą liczbę gwałtów w Europie? Ano przez imigrantów, w zatrważającej większości są to murzyni i muzułmanie. To jest po prostu dzicz nie szanująca kobiet, nie szanująca czyichś tradycji. Dlatego śmieć mi się chce jak widzę jakąś białą dziewczynę u boku takiego łachmyty i brudasa z Afryki czy Azji. Dla mnie to jest niepojęte jak w Skandynawii mając do wyboru takie skarby niektóre wybierają najgorszy syf, no ale jak widać gusta są różne, może te kobiety lubią być popychadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to prawda , znam paru Norwegów i Szwedów i to sa dobrzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda sama jestem zachwycona , nieziemsko przystojni i bardzo kulturalni , większość Polaków (nie wszyscy bo są też fani) to przy nich dno dna, skansynaw nigdy np nie nazwie kobiety spasiona locha co polskim jaskiniowcom zdarza się nagminnie , i nie nie jestem gruba jeśli pytacie , poprostu chodzi o podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Holendrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabys szmato. Najlepsi za polacy tacy jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij jape dziadu jeden :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandynawowie są najlepsi, potwierdzam, chociaż faceci z Zachodu też nie są źli. Polacy nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×