Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie szukać inspiracji na stylowy salon?

Polecane posty

Gość gość
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się inspirowałam katalogami i materiałami z Internetu. Jeśli szukacie tapet w stylu retro albo eleganckiej sztukaterii to warto zajrzeć do tego sklepu internetowego http://www.krainabarw.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o fototapecie w salonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Niedługo czeka mnie przeprowadzka z Krakowa do Warszawy. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś sprawdzoną firmę która przewiozłaby mi wszystkie graty ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zależy od tego jakie meble i inne elementy wystroju będą w tym salonie. Ja mam u siebie i wygląda to bardzo fajnie. Wzór jest raczej delikatny bo nie chciałam żeby skupiała całej uwagi ale i tak robi takie wrażenie jak trzeba. Teraz to nie to co kiedyś i fototapety są naprawdę porządne jakościowo plus jest spory wybór ich wzorów (ja swoja kupiłam akurat w Sangrafie www.fototapety-sangraf.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszja_09
ja szukam inspiracji na pinterst i na instagramie :-) ale też ostatmnio znalazłam fajny sposób, a mianowicie... wchodzę na stromny produemrtnów mebli i niektórzy tworza naprawdę swietne aranzzacje :) tak też kupiałam wiele mebli polskiej marki ABSYNTH http://www.absynth.eu/kolekcje.php?k=noi%20table A ostatnim moim zakupem był stolik kawowy z marmurowym blatem, zachyewcyiły mnie aranżacje i stolik musiał być móóóój ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stworzyłam wszystko sama. Ale jeśli szukasz inspiracji odnośnie dodatków to polecam DCN Gallery i ich obrazy na płótnie oraz plakaty. Mają naprawdę spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktoś wyżej wspomniał, inspiracji możesz szukać czy to w katalogach książkowych czy to na stronach internetowych z aranżacjami . Ale to wszystko nie odzwierciedli tego, co zrobi dla Ciebie profesjonalna firma. Polecam http://www.wystroj-wnetrz.com.pl/ - uwierz mi, że warto zlecić takowej firmie stworzenie aranżacji dla Twojego czy salonu czy mieszkania, czy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oparu
Hej, zerknij tu - viewgo.pl - jest się czym zainspirować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pufeg
Przeglądaj sklepy internetowe, które sprzedają materiały wykończeniowe. Często posiadają blogi (tak, jak ten - http://salonyhoff.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak profesjonalne podejście do tematu wystroju wnętrz. Ja zdecydowałam się na usługi pracowni architektonicznej ARCHITETTO i nie żałuję. Mieszkanie mam pięknie urządzone, bez najmniejszych problemów, atrakcyjnie. Polecam oddać sprawy w ręce fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę, że ktoś ma "salon" w bloku z wielkiej płyty to aż mnie ściska...Ja mam pokój stołowy lub duży pokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ja bardzo lubię sklepy z wyposażeniem wnętrz! tam też często szukam inspiracji - milemaison.pl/ jest to mój ulubiony sklep,gdzie obsługa jest na wysokim poziomie. Często do niego powracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio za namową kolegi poszedłem w fototapety i nie żałuje a kupiłem je w fototap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity

Jeśli wiesz mniej więcej, jakie kierunki Cię interesują, to warto pooglądać zdjęcia na instagrami albo pintereście, posiłkując się odpowiednimi hashtagami 🙂 u mnie na blogu też znajdziesz sporo inspiracji, nie tylko na urządzenie konkretnych wnętrz, ale także z opisami poszczególnych stylów i ich charakterystyk. Zapraszam na novelity 🙂 śmiało możesz też pytać, chętnie podpowiem, co i jak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×