Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vitamama

Witaminy w ciąży w rozsądnej cenie co polecacie???

Polecane posty

Gość gość
falvit mama 60 tab 29 zł. w aptece doz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naprawdę rozsądnej cenie jest Prenalen Multivit. wychodzi w stosunku do onnych tego typu suplementów najkorzystniej i mam wrażenie że coraz więcej kobiet właśnie przyjmuje Prenalen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilsia777
Lilka, a sama go brałaś? Ja też sporo dobrych opinii o nim słyszałam i tak ciągle się zastanawiam czy warto w niego zainwestować. Wiecie z tymi suplementami to jest teraz tak, że ich wszędzie pełno i ciężko trafić na taki, który faktycznie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda869
Moja siostra brała, zostało jej trochę tabletek jak urodziła to dała kolejnej koleżance. Pamiętam była zadowolona że nie czuje tych kwasów DHA, w sensie nie śmierdzi jej rybą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka9
Mi lekarz zalecił femibion, bo ma metafolinę. Przy okazji też są kwasy dha i nie ma nieprzyjemnego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje od niedawna Prenalen Multivit+DHA i nie zaobserwowalam u siebie niczego niepokojącego. Mam nadzieje, ze dotrwam bez zadnych przeziebien do rozwiazania, bo jak na razie wszyscy wokół tylko kichaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarzy bym w tym wzgledziwe nie słuchałą tylko czytała składy, lekarze pedza tam gdzie firmy farmaceutyczne,..... w zasadzie to te wszelkie witaminki to jedna lipa, jak sie mamy juz decy6dujecie to nie przepłącajcie bo to bez sensu i nie wierzciew to ze lekarz podpowie Wam najlepsze- podpowie wam te , które przedstawiciel mu podpowiedział Farmaceutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam falvit mama na allego sa tansze niz w aptece. Przez dwa miesiace bralam jakies za 60zl z DHA bo lekarz akurat kazal chyba jakos kolo 4 i 5 miesiaca, ale nie pamietam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka1487
ja tez bralam witaminy w ciazy i jakos dziecko urodzilo sie normalnej wielkosci,urodzone w terminie...3350g i 53 cm chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1981
Bezwzględnie najlepiej mieć ogródek i robić własne przetwory, albo kupować na targu u znanego handlarza i mieć pewność że naturalne. Sama zostałam tak wychowana jak mieszkałam na wsi - w mieście trzeba mieć sporą determinację. Ale da się. Niemniej jednak przyznam że czasem po prostu wygodniej jest łyknąć tabletkę. Także rozumiem kobiety które mają w torebce zasoby typu prenalen, po prostu rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata7712
Dowiedziałam się że np stosowanie witamin D jest całkowicie bezpieczne. Wszystko to przeczytałam na http://www.vitrumd3.pl/witamina-D3-=-Vitrum-D3/73,vitrum-d3-ulotka,1 Wiele ciekawego się dowiedziałam na tej stronie i mam nadzieję że Wam też się to przyda. ;) Warto dbać o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka
gość 2014.10.26 Prenalen multivit +DHA to po prostu witaminy dla kobiet w ciąży, też je brałam swoją droga, ale jeśli chcesz walczyć z przeziębieniami to chyba lepiej kupić syrop prenalen albo inne ich preparaty, mają tez na gardło pastylki i na katar - spray ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorefalvit mama 40 zł 60 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zakupilam Femibion Natal 2 od 13 tc, takie kazal kupic gin. kupowalam w apece internetowej po 35 zl za 60 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o VitaMama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boni2015
PRENALEN Z DHA to świństwo!!!! Cuchnie rybami już po wyjęciu tabletki z opakowania. Brałam w ciąży różne witaminy z klasami i ŻADNE Nie śmierdziały tak jak te. Producent zapewnia brak posmaku i zapachu ryb co jest totalną bzdurą! Kontaktowałam się z producentem w tej sprawie ,ale oczywiście nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Cena ok 38 zł, szkoda pieniędzy bo tabletki trafiły do kosza na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez poleci femibion natal 2 plus że dobre i biore od 13 tygodnia płace 43 złote za 30 tabletek w najtańszej aptece w miescie Niezapominajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie chodzi o wage dziecka ale po co brac sztuczne witaminy kiedy mozna naturalnie ja jem strasznie duzo warzy i owoców, nabiał, ryby i nic sztucznego, zadnej chemi, sama gotuje ze swoich warzyw i wyniki sa super wiec po kiego brac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja będąc w ciąży łykałam te witaminy http://www.cefarm24.pl/2988,centrum-materna-x-90-tabl.html bardzo dobrze się po nich czułam - mają swietny skład. W drugiej ciąży kupiłam Falvit mama bo materna mi się za droga wydawała ale z tego co wiem cenowo się już praktycznie niczym nie różnią. Na witaminach nie ma co oszczędzać bo przecież tu chodzi o zdrowie dziecka i twoje :) Z resztą 60 zł na trzy miesiące to nie dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Pharmaton Matruelle, Centrum Materna, Symnatal Pro Baby, Mumomega i Prenatal Clasic+DHA. Jestem farmaceutką i uważam, że te preparaty mają najlepsze składy. Owszem są drogie, bo wyprodukowane np w Szwajcarii, ale wysoce przyswajalne, nieporównywalnie lepiej z polskimi podróbkami typu prenaleny, vita-minery i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i nie dajcie sobie wmówić lekarzom, że witaminy są niepotrzebne bo raz ze drogie a dwa ze rodzą sie duże dzieci, to nieprawda! Waga dziecka zalezy w większości od genów! Moja kuzynka uwierzyła lekarzowi że lepiej i taniej zamiast witamin w tabletkach jesc dużo owoców (zainwestowac w diete) i tak wpylała winogrona, banany, jabłka że doprowadziła do cukrzycy ciążowej. Skoro lekarze tak się troszczą o nasze portfele to niech obniżą ceny za wizyty a nie zabraniają witamin. Oni maja takie podejscie, bo pózniej ludzie komentuja w internecie ze dany lekarz każe brac drogie leki i on trac***acjentów, wiec na wszelki wypadek woli byscie nie kupowały witamin aby wam na wizyte u niego kasy nie brakło...Mój lekarz odradzał mi np szczepionke droższa prywatną, a później sie dowiedziałam ze to było z zazdrosci, bo jak jego dzieci były małe to tej szczepionki nie było, wiec dlaczego inni mają mieć-takie rozumowanie.....Ja uważam, ze wiecej warte jest opakowanie dobrych witamin niż wizyta 15 czy 20 minutowa za ponad 100 zł. W końcu firma musiała opracowac skład i to wyprodukowac, a lekarzyna poględzi na wizycie za o wiele większą kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mojej lekarz najlepszy jest Ladee Vit - 40zł/30tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dośc drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLIMP VITA-MIN PLUS MAMA 30 kapsułek w aptece vita zapłaciłam około 12-13 zł. Są dobre, szczególnie że zawierają Chelaty i organizm pobiera ich tyle ile potrzebuje, a nadmiar jest wydalany. dodatkowo mają żurawinę w składzie i mięte.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamitela
Tu sobie zerknij jakie są niezbędne suplementy w ciąży http://adamed.expert/suplementy-diety-podczas-ciazy/ Nie należy przesadzać i nawet witaminy dla kobiet w ciąży używać z głową. Można podpytać lekarza prowadzącego, jeśli ma się wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenia39
Prenalen multivit + dha jest też bardzo dobry, dha nie zajeżdża rybą a większość tabletek z dha ma taki rybi posmak. Wyniki krwi miałam wręcz idealne, na pewno dużo zawdzięczam tym witaminom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum materna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz "kazał" mi brać mama dha Premium tlumaczac, ze kwasy omega sa bardzo ważne m.in. Ze zwgledu na wcześniejsze skurcze (u mnie w 1 trym. Ciaza byla zagrożona). One nie jestem w 17 tyg i jestem pewna, ze wybór tej właśnie marki podyktowany jest umowa lekarza z producentem (podobno wszystkim pacjentkom właśnie te witaminy zaleca, poza tym reklamy w gabinecie, materiały promocyjne typu karteczki samoprzylepne i długopisy uteuerdzaja mnie w tym). Czy możecie poradzić mi które witaminy inne, z tymi kwasami a tańsze na rynku mogłybyście mu polecić? Za swoje witaminy place ok 50zl miesięcznie plus do tego za drugie tyle lekarz przepisuje mi żelazo ba recepte. Taki przykładowy vitaminer dha jest za ok 30zl, starcza na 2 ms a ponadto jest w składzie żelazo. Anemii nie mam ani nic, lekarz przyzna, ze żelazo ba wszelki wypadek mam brac ale czy rzeczywiście musze ta przepłacać?czy tańsze witaminy sa gorsze jesli maja podobny skład a nawet bogatszy? O co tu chodzi? O markę? Bo ja na prawdę nie rozumiem... Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oixa
ja polecam chela ferr forte - mają tez kwas foliowy i żelazo a to wiadomo żę w ciąży jest polecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omegamed Pregna. 60 kapsułek za 45 zł w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×