Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metalonly

GINEintima Acticand 30

Polecane posty

Gość gine
Właśnie kupiłam gineintima i chętnie dam znać czy zadziałało czy nie. Bo widzę, że opinie i efekty są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam ten lek i w sumie byłam z niego zadowolona ale tylko niecałe 2 tyg, bo infekcja wróciła. Jestem strasznie zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi może pomóc? Mianowicie linia tych leków opiera się na 3 krokach i jeśli wyjdzie mi infekcja grzybicza zaleca się ActiCand30 i/czy lub ClotriActive . To wtedy mam stosować oba środki na raz czy wystarczy jeden? A jeśli jeden to może kupić zwykły klotrymazol, bo czytałam że ten clotriactive to nic innego jak ta właśnie maść tylko droższa. Pomóżcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na infekcję grzybiczą najlepiej GINEintima ActiCand 30 dopochwowe i maść Clotrimazolum, ma taki sam skład jak maść Gine. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fatalne doświadczenie z tymi tabletkami. Moja pochwa została podrażniona i zaczerwieniona a przy tym doznałam bolesnego pieczenia. A po nocy jakby tego mało zaczęłam plamić. KOSZMAR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę tym dziewczyną którym pomógł, ja mam bardzo przykre doświadczenie z tymi tabletkami. Zaczęłam plamić, narzekać na ból w podbrzuszu i trudności w oddawaniu moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podczas stosowania miałam biegunkę i ból w podbrzuszu. 2 dni wytrzymałam ale kolejnych podejść już nie było, nie miałam siły się męczyć. Aż lekarz złapał się za głowe i pytał czym się tak urządziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na problem bakteryjny polecam gineintima vagi aktiv żel,rewelacja.Trzeci dzien po zastosowaniu problem zginął bez śladu.Drogie ale skuteczne,ale po co nam tanie bez efektu :-)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PORAŻKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, dalej się leczcie same a potem umierajcie na raka szyjki macicy!!! Jak coś się dzieje to trzeba do lekarza iść a nie leczyć się samemu!!! To jest zbyt poważna sprawa żeby leczyć się na podstawie jakiegoś mało skutecznego testu PH!!!!! JAk coś się dzieje to zasuwać do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjhjkgggggggg
nie kupujcie tego cholerstwa gineintima anticand nie dosc ze drogie to nasila problemy i wylądowałam w szpitalu powinni zakazaz produkcji takich lekow bo przez to odwleka sie wizyte u ginekologa i mozna nabawic sie powaznych infekcji nie stosujcie go w ciąży bron boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zastosowaniu Gineintima - tragedia zaczęło mnie po nim strasznie piec i boleć i musiałam wziąć leki na receptę, Iladian może być, lekarz zalecił mi globulki kwas mlekowy+hialuronowy zobaczymy czy to takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam jakiejś reakcji uczuleniowej i głupia zamiast od razu szukać pomocy męczyłam się dobe w nadzieje że mi przejdzie. Musiałam jechać na pogotowie w nocy bo pieczenie i swędzenie nie dało spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grałam ten lek jeden dzień pomógł a drogi dzień to koszmar paliło mnie ,i muszę do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się długo czy zakupić te tabletki. Moja przypadłość intymna polegała na tym, że wydzielała mi się duża ilość przeźroczystego śluzu z pochwy przy czym miała bardzo nieprzyjemny rybi zapach. Zapach był na tyle intensywny, że nie do wytrzymania. Spodnie po jednym wyjściu śmierdziały, a używanie wkładek stało się codziennością. Zakupiłam w Rossmannie test ph pochwy Gineintima. Test wykazał że moje ph jest w normie bo miałam 4,4. Mimo, że ph było w normie to wydzielina z pochwy była nadmierna i śmierdząca. Postanowiłam zakupić tabletki dopochwowe Gineintima ActiCand. Oto moje spostrzeżenia: 1 dzień stosowania- z pochwy wydzieliło się dużo śluzu...byłam wkurzona bo przecież miało mi pomóc a pierwszego dnia wydzielina była zwiększona, musiałam założyć podpaske po przebudzeniu rano... Wraz ze śluzem wydzieliło się częściowo lekarstwo, bo zauważyłam na podpasce białe grudki po nim. A wcześniej nigdy czegoś takiego nie miała. Zrezygnowana postanowiłam, że nic nie ryzykuje i dokończe "kuracje", wieczorem zastosowałam kolejny raz tabletkę. 2 dzień- wydzieliny znacznie mniej(obyło się bez podpaski). Po przebudzeniu wraz ze śluzem znowu wydzieliło mi się lekarstwo. Zmniejszył się nieprzyjemny rybi zapach. 3 dzień- śluzu mniej niż dotychczas:) i ustanie rybiego zapachu:) 4 i 5 dzień - śluz wydzielał się, ale nie tak jak wcześniej. Po zastosowaniu 5 tabletek zrobiłam tak jak jest wskazane na ulotce, zastosowałam pozostałe 3 tabletki w odstępach 3 dni po sobie. Powiem tak jak na moją infekcje tabletki Gineintima sprawdziły się rewelacyjnie, już po zastosowaniu 3 tabletek widoczna była poprawa, a po 5 juz nie musiałam zakładać wkładki higienicznej. Po całej kuracji widać efekty. Pewnie na każda z nas działa inaczej, ale mi pomogła w stu procentach. Polecam niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam się nic nie dzieje stosuję żel dopochowy razem z tabletami i po pierwszym dniu czuję , że zyję nic mi już nie swedzi ani nie piecze pamiętajcie , że kazda z nas ma inny organizm . ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za gineintima - lek rewelacyjny. miałam typowe objawy pieczenie swędzenie upławy- zastosowałam gineintima i wszystkie dolegliwości ustąpiły na potwierdzenie tej tezy dodam, ze po leczeniu udałam się do lekarza, który infekcji nie stwierdził. Gorąco polecam, Naprawdę godny polecenia. Dziękuję jeszcze raz za gineintima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna sprawa z tym gineintima wyleczył mnie z grzybicy nie miałam jak iść do gina podczas dłuższego wyjazdu naprawdę działa a grzybicę miałam okropna swędzenie nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety dostałam jakiejś reakcji uczuleniowej, pochwa zaczerwieniła się, spuchła i ciśnienie miałam niskie. Nie wiem jaki składnik to wywołał ale wiem, że ten produkt nie jest dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizs
No widzę ze do niczego te leki bez recepty. .tez to kupilam żeby przetrwać wecend do wizyty u lekarza i na 2 dzień mam okropne uczucie pieczenia jest gorzej. .do niczego ten lek i drogi ze szok...więcej nie kupię tego..zwykły wagsan zioła i posiedzieć w misce lepiej..zawsze mi pomagało przetrwać do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noiki
Niestety kupiłam i to nie porozumienie . Stosowałam zgodnie z zaleceniami stan się nie zmienił nawet trochę nasilił , skończyło się na leczeniu preparatem na receptę. Nie polecam, szkoda czasu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie się doigralam zapalenia pochwalić i jak głupia męczyłam się 3 dni i dopiero na 4 kiedy już ani siedzieć nie mogłam ani nic udałam sieci giną i dostałam leki na receptę od razu lepiej. Zanim się do niego udałam używałam oliwki ozonowanej super bo nawiązała i mnie tak nie piekło a w miedzy czasie clotrimazolum ale jakoś tak średnio czułam ból i odraznienie. Jak się udałam do giną to powiedział ze dobrze żeni brałam bing bo mogło by być jeszcze gorzej, z tego względu ze każdy ma inny organizm a grzyb grzybów nie równy i może być u jednych h dobrze a udrugich fatalnie tak jak po piniachwidC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze ścierwo jakie kiedykolwiek mogło powstać na rynku!! ostrzegam nie kupujcie tego nasila problemy intymne potrójnie ... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raria
Ostatnio miałam możliwości skorzystać z Testu pH z tej firmy i gineitima żel dopochwowy i jesli szczerze mogę powiedzieć to juz po pierwszym dniu czuć ulgę, pomaga bardzo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenani
Ja też szukam coś o gineintima ale większość zmieniała temat lub odradzała ale znalazło się grono zadowolonych osób z tego produktu, ja akurat zaryzykowałam i postanowiłam sprawdzić czy mi pomoże przed zakupem upewniłam się czy nie jestem na coś uczulona zerkając do mojej kartoteki (książka zdrowia itp.) gdy zakupiłam prawie wszystkie produkty z gineintima oprócz żelu do higieny. Zrobiłam test ja z góry wiedziałam że to drożdżaki bo miałam białe grudki ale i tak chciałam być pewna, z początku zdziwił mnie końcowy wynik testu bo test pokazał żółty kolor co oznacza prawidłowe pH gdy zaczęłam czytać okazało się że mam grzybicę (nie byłam zdziwiona) odrazu po teście zaplikowałam sobie tabletke gineintima acticand30 i zauważyłam częsty popełniany błąd przed dziewczyny co go stosowały te tabletki stosuje się bardzo długo i jedno opakowanie tu nie starczy jeśli chcemy pozbyć się grzyba na zawsze "1tabletkę na dobę przez 5 kolejnych dni, a następnie kontynuować leczenie, stosując 1 tabletkę co trzeci dzień do zużycia zawartości opakowania. Nawracajace zakażenia pochwy i sromu stosować 1 tabletkę co drugi dzień przez 10 dni, a następnie 1 tabletkę 1x w tygodniu przez 3 kolejne tygodnie "a więc jeżeli chcesz otrzymywać efekt lepiej stosować to długo tak jak ja, ja do dzisiaj nie mam z tym problemu pomimo iż leki na które wydałam trochę kosztowały ja zużyłam 3 lub 4 opakowania kture kosztowały po 30 coś zł ale jepiej wydać i być zdrowym niż męczyć się z tym "guwnem" przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chciałam spróbować tego preparatu, ale po przeczytaniu opinii postanowiłam pozostać przy gynoflorze. Kiedyś lekarz przepisał mi go na suchą pochwę. Okazało się, że tak ładnie odbudowuje florę bakteryjną, że pomaga też w infekcji grzybiczej. Niestety jest drogi. Szukałam czegoś tanszego. Wyprobowalam iladian, tańszy, ale badziewie, nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak działa gineintima, ale jeśli chodzi o szybkie wyleczenie infekcji bakteryjnej pochwy polecam globulki Vagical. Dostępne bez recepty, polecił mi je ginekolog i na prawdę pomagają. Przykrego zapachu już nie mam, nawet chłopak zadowolony! Do tego używam wkładek z descreet tych najcieńszych, pachnących i płynu do higieny z lactadyd i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem w trakcie kuracji Gineintyma i nic a nic nie działa. Piecze i swędzi jeszcze bardziej. A test który się wykonuje nie wykrywa grzybicy a tylko bakterie. Dodatkowo nadmienę , że to zwykły papierek lakmusowy na plastikowym patyczku - pokazuje PH pochwy.Cena papierków to ok. 5-20 zł za 100 szt., a test 1 szt.kosztuje 8 zł. Jestem zawiedziona. WG moich wieloletnich :( doświadczeń najlepiej pomaga MACMIRoR 500 na receptę. Preparaty bez recepty nie działają, to oszustwo, moja lekarka przestrzega przed ILADIANEM. Mogę tylko powiedzieć że w/w produkt to strata pieniędzy i czasu oraz niepotrzebne cierpienie, które można sobie zakupić za 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma zakażenie bakteryjne, to owszem ActiCand tylko namnoży upławy, bo jest lekiem przeciwgrzybiczym. Ale nie jest to powód do twierdzenia, że jest nieskuteczny - trzeba wiedzieć, z czym się walczy. Ja obecnie jestem w trakcie kuracji i póki co czuję się znacznie lepiej. Ginekolodzy raczej nie lubią lekarstw bez recepty, bo wolą przepisywać coś droższego od znajomych firm. Ja już nie raz dostałam najdroższe co tylko było na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tak wiele osób mówi, ze u much sie nie sprawdzilo. Mi i moim znajomym pomaga już przy 1 tabletce (swędzenie się o wiele zmniejsza). Szkoda, że już nie można tego dostac w prawie żadnej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×