Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niezadowolona ze związku

Polecane posty

Gość gość

czy wy tez tak macie? macie dość waszego związku? tęsknicie za kimś innym? pragniecie innego życia? jak długo trwa tak naprawdę szczęście? rok? dwa? pięć lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie kocha naprawde to milosc trwa cale zycie. Jak sie komus wydaje ze kocha to roznie. Moze to byc rok moze 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest prawdziwa milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia mówi o tatusiu - ten stary głupek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Byłabym szczęśliwa, gdyby postępowanie mojego faceta było inne. Kocham szalenie ale czasami mam dość, mam ochotę rzucić to, bawić się i poznać faceta, który będzie we mnie wpatrzony jak w obrazek. Ale za bardzo się boję, że mi nic z tych planów nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za miłość skoro chciała byś od niego odejść? własnie tego nie pojmuje czym dla kobiety jest miłość piszesz kocham szalenie ale chciała bym odejść sama sobie zaprzeczasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę odejść ale wiem, że tak by było najlepiej, przynajmniej dla mnie. Każda rozsądna kobieta tak by postąpiła gdyby znała szczegóły tego związku. Ja rozsądna w miłości nie jestem dlatego kocham i cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy inaczej podświadomie myślisz o tym, że z kimś innym było by Tobie lepiej i zakładasz, że to najlepsze rozwiązanie to taka dziwna logika - kocham Ciebie choć tak mi z Tobą źle, dlatego myślę o tym, że z innym było by mi lepiej i jak tylko będzie okazja to grubo się nad tym zastanowię... dziwna ta wasza miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dziwne. Czasami mimo, że kogoś się kocha to trzeba odpuścić, brak już sił, żeby walczyć o jakiekolwiek zmiany w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kochasz to nie odpuszczasz... jak odpuszczasz to nie miłość, tylko stagnacja przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×