Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktoś poleci jakiś zegarek szwajcarski bo chce kupić, a tyle tych firm jest

Polecane posty

Gość gość

ja się nie znam czym się różnią. nie chcę japońskiego casio, seiko, citizen i innych, bo przekonany jestem, że szwajcarskie są ładniejsze i solidniejsze [akurat zegarki, bo elektronikę azjaci dobrą robią]. tylko, że nawet jak się ograniczę do szwajcarskich to tyle tych firm mi wyskakuje w wynikach: timex, swatch, longines, rado, omega, breitling, tag heuer, tissot, festina, zenith a są jeszcze te mniej znane. nie wymieniłem patek phillip i rolex, bo chwilowo nie mam kasy i muszę kupić z tych tańszych. do tego każdy dom mody ma swoje zegarki: dior, chanel, hilfiger, versace. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zero odpowiedzi. skoro tu siedzą tacy którym zegarek w komórce wystarczy, albo z kiosku za 25zł, to skąd niby mają się znać na szwajcarskich zegarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa dobre zegarki, roznia sie cena jak i designe. Niestety sam musisz wybrac, nikt nie zna ile chcesz dac i co lubisz. Kwestia gustu. Wejdz tez na www.horlogerie-suisse.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rado jest dobra marka , meza zegarek kosztował 5 tys. Ja mam rolexa ale to droga marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj jaki masz budżet na tego szwajcara to podam Ci firmę z tej półki cenowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do 100zł na zegarek i chcę kupić jakiś używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×