Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę zapomieć o Tobie

Polecane posty

Gość gość

Chcę zostawić tamten rozdział mojego życia już za sobą. Przestać rozmyślać, analizować, wierzyć że jeszcze się odezwiesz. Przestać marzyć o Tobie i szukać nadziei że może jeszcze nie wszystko stracone. Nie chcę budzić się w środku nocy i mieć przed oczami Twój obraz. Myśleć o Tobie gdy wstaję rano i wtedy gdy zasypiam. Jesteś jak obsesja. Gdy już myślę ze najgorsze za mną wracasz nie postrzeżenie do moich myśli i czuję tylko żal i ból.. Nie chcę tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza pani wraca z zakupów, wchodzi do klatki schodowej, staje przed windą i naciska przycisk... Po chwili zauważa kartkę z informacją, wyjmuje z torebki swoje okulary i czyta: "Awaria windy" Zrozpaczona idzie powoli po schodach z ciężkimi torbami na 9 piętro. Gdy już stanęła przed drzwiami swojego mieszkania zauważyła pana w płaszczu: - Dzień dobry - mówi młody człowiek - Chciałaby pani coś zobaczyć? - A co jeśli można spytać? - odpowiada schorowana babcinka. - A to niespodzianka - Dobrze, to niech pan pokażę Młody człowiek powoli odwija sznurek od płaszcza i zamaszystym ruchem otwiera go. Babciaka patrzy tak na niego od góry do dołu i krzyczy: - O k*rwa, zapomniałam jajek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisano Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo :/ Też chcę zapomnieć o kimś takim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo, nawet w moich snach jesteś chciałabym zapomnieć ale nie mogę i wiem że nie zapomnę realizuję w pełni jego scenariusz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam chyba wszystkiego. I tym razem NIC nie działa!!! NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tego nie chcesz, to: przestań zadręczać się obsesyjnie, jak pojawią się takie myśli, zastąp je innymi, zajmij się czymś wyczerpującym (możesz sprzątać mieszkanie), jakąś pracą fizyczną, jedź na wycieczkę rowerową, rozmawiaj ze znajomymi, nie siedź w domu, spotykaj się ze znajomymi, poznawaj coś nowego i intrygującego, zadbaj o swoje zdrowie, urodę;), ciuchy. zażyj melatoninę na spokojny sen. rano uśmiechnij się do siebie i nowego dnia. ułóż sobie plan zajęć na cały dzień, tak wyczerpujący, żeby nie myśleć o bzdurach bo one nie są tego warte. lepiej już przeanalizować istnienie jaszczurki żyworodnej ze wszystkimi detalami jej istnienia. przynajmniej jakąś wiedzę posiądziesz. au revoir w lepszym świecie bo to, co sobie serwujesz, masz na własne życzenie. czemu więc nie mieć innych życzeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Tyle że ja już jakieś 150% tych planów zrealizowałam. Zajmuje czas tak by wieczorem paść.. nowe pasje, nowe znajomości. Nie siedzę nie rozmyślam i wiesz co??? To samo nachodzi nawet gdy jestem na najwyższych obrotach. Nie wiem co mogę zrobić jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile byliście razem /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze pomagała nowa znajomość. Odkrywanie nowej osoby było na tyle zajmujące że w końcu myśli o byłym się zacierały, już nie tęskniłam nie miałam żalu. A teraz? Nie działa!!! Zaraz będzie rok jak próbuję go wymazać z pamięci. I nie da się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 5 mcy, potem rozstanie później powrót.. znowu rozstanie i znowu powrót teraz na dobre skonczylismy znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się w to wkręcasz. lubisz takie powroty i rozstania :P masz to, co sama chcesz. tak naprawdę nie wierzę, że nie można zmienić myśli, to przecież zależy tylko od ciebie. pisząc tu, też się nakręcasz. nie lepiej poczytać sobie jakąś interesującą książkę w to miejsce? jak dla mnie chcesz o nim myśleć. p******* jesteś istota, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ dziękuję za wnikliwą interpretację sytuacji i mojej osoby ;) Dawno się tak nie uśmiałam.. niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoks huhaa czy wy rozumiecie tego kogos autora?po h*j pisze i belkocze buhaa wal sie na ryjsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas po szkole wsiąść się za odrabianie lekcji i przestać zabawiać się w dorosłych ;) Żegnam nie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisano Staś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam i nie chce zapomniec. Ostatnio poruszylem z kobieta z ktora uprawiam seks temat tej nieodwzajemnionej milosci i mi nie stanal. Takze sobie zapominajcie a ja nie zrezygnune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka287
Ja tez z tym walcze, walcze by zapomniec, codzienne obowiazki,praca, dom itp, ale mimo wszystko zawsze w kazdym dniu pojawia sie myśl, wspomnienie o tej osobie. Czasem choć to głupie ,ale chciałabym stracić pamięć , dostac amnezji itp. by nie pamiętać tego co było piękne , wydawałoby się prawdziwe a jednak ulotne...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tesz chyba zwariuje w koncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka287
Ja juz zwariowałam, czeka mnie psychiatryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal i ból. Dokładnie mam tak samo. Nie chce o niej myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka1234
ja też chciałabym zapomnieć ale jak to zrobic jak widujemy sie codziennie? nie mam sił już udawac ze wszystko jest w porzadku kiedy wiem ze nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcę zapomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją też utknęłam. Już ponad 3 lata. Tyle w tym czasie się wydarzyło, a ja nadal wracam myślami i nie potrafię zapomnieć. Nic nie jest w stanie zatrzeć jego obrazu. A jesteśmy już bardzo dojrzałymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba mam obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kiedys zakochana 3 lata! chociaz z nim nie bylam..., spotykalismy sie chwile ale nic z tego nie wyszlo. Wkoncu minelo samo, poprostu jego obraz mi sie zatarł, zapomnialam jaki jest, ale trwało to dlugo. Uwazam ze trzeba przeczekac, bo zadne zajmowanie czasu nic nie daje, a takie rzeczy przechodza choc teraz trudno ci w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wszystkie wpisy. Musze wierzyc ze to tylko kwestia czasu. Coz mi pozostalo. Jest momentami bardzo ciezko. :( Chodz mam juz swoje lata pierwszy raz przezywam to tak intensywnie. Przeciez z czasem powinno byc lzej, lepiej.. A nie jest :( Sama nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×