Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz zrobil DNA

Polecane posty

Gość gość
Zajdź w cztery ciąże: - maciczną - pozamaciczną - doodbytniczą - i krtaniową I wystąpcie o 4 obniżki od razu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech eks podnosi, proszę bardzo! otwieramy firmę na mnie, mój będzie w niej pracował za najniższą krajową - do tego ja w ciąży - ciekawe czy wtedy sąd mu podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooo...moje dzieci akurat są bardzo podobne do mojego męża,ale za to nie bardzo do mnie....to pewnie nie są moje!!!już ja się kuźwa policzę z tym draniem,który mi to świństwo zrobił!! Wakacje w gimnazjum się zaczęły......:O:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ciekawe czy wtedy sąd mu podniesie " Wtedy to już nic ani nikt mu nie podniesie: - ani sąd - ani twoje cycki - ani twoja pic/ka - ani twoje uda już sie nie uda. Bo to już nie będzie mężczyzna. Tylko gnój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marudź, jakby twój miał dziecko z poprzedniego związku zrobiłabyś to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że co bym zrobiła? Dała mu dopy? A W ŻYCI MARIANA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłabyś to samo - czyli ciągnęłabyś wszystko do siebie, kasę i jego uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kase to może. Ale uwage? A na co mi uwaga gnoja? Uwage gnoja niech przyciąga gnojowica - bo pasują do siebie. Gnój i gnojowica ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzywaj jeszcze trochę! ulżyj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech eks podnosi, proszę bardzo! otwieramy firmę na mnie, mój będzie w niej pracował za najniższą krajową - do tego ja w ciąży - ciekawe czy wtedy sąd mu podniesie A wiesz jak sąd patrzy na takich tatusiów co to im dochody spadają do podwyżki alimentów??? A tak dla twojej wiadomości to mój eks jak mu podwyższali alimenty też zarabiał najniższą krajową.Wiesz jak się uśmiałyśmy z sędziną jak on opowiadał o życiu za te kosmiczną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłabyś to samo - czyli ciągnęłabyś wszystko do siebie, kasę i jego uwagę! Wyobraź sobie że nie robię tego bo trzeba mieć jeszcze coś takiego jak uczucia i zrozumienie że nie dziecko jest winne.Ma prawo mieć ojca bo jest jego dzieckiem,ma też prawo żyć godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zlego w badabiach dna?? To chyba normalne dowiedziec sie czy place na swoje dziecko czy nie?? Ciul to facet ktory sie zgadza na robienie go w huja przez eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc godnosc powinna miec eks podam ci przyklad mojej siostry.szwagier 2300 wyplaty alimenty 800 drugie dziecko i siostra chora na cukrzycze.zostaje 1500 na 3 osoby.nigdy pierwsze dziecko nie zyje w takim samym standardzie niz przed rozwodem bo to nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cukrzyca przeszkadza by iść do pracy???Nie iedziałam bo znam mnóstwo ludzi z cukrzycą którzy pracują. Weź czasem pomyśl czy siostrzyczka ma godność siedząc na d***e w domu gdy nie ma z czego żyć????I nie mów mi że pracować nie może bo właśnie po półtora roku leczenia nowotworu wracam do pracy.....Chce dla swojej rodziny niech sobie zarobi,tak samo jak miliony pracujących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu zostanie 1500zł ona drugie tyle niech zarobi i spoko sobie żyjąma nie leniwe klapy siedzą na d****h w domu bo noszą miano żony.Chce siedzieć w domu to niech biedę klepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co wojna dziewczyny jak chcecie pogadac o alimentach to proponuje zalozyc nowy temat!! Co do badan .... jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×