Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz zrobil DNA

Polecane posty

Gość gość

Po 12 latach maz zdecydowal sie na badania DNA chodz jego matka i matka dziecka tego sie obawialy.jestesmy po slubie 5 lat i ciagle mu mowilam ze widze ze to nie jego dziecko.gdy pierwszy raz go zobaczylam wykrzyczalam wprost( az wstyd mi bylo) On nie jest podobny do ciebie to nie twoje dziecko.az dostalam w ryj od tesciowej! I co hahaha mialam racje teraz mam spokoj od tego dzieciaka! Maz alimenyy pkacic musi ale coz nie wina dziecka ze ma matke co sie puszcza a oj em okazal sie jego brat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, cieszę się razem z Tobą, że prawda wyszła na jaw :) tylko czy Twój małżonek nie ma teraz doła przez to trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedziale kolejowym jedzie trzech facetów i policjant. Ponieważ tematy do rozmowy szybko się wyczerpały wszyscy po pewnym czasie zaczęli się nudzić. Jeden z pasażerów, chcąc przerwać niemrawy nastrój zadaje swoim towarzyszom podroży zagadkę: - Co to jest? Zaczyna się na J i każdy z nas je posiada? Wszyscy daremnie suszą sobie głowy. - Jedna para butów! - Ogólny śmiech. - A teraz uważajcie. Zaczyna się na D i nie każdy z nas je posiada? - znowu cisza. - Dwie pary butów! - Znowu wszyscy leją i proszą o dalsze zagadki. - Co to jest? Jest czerwonego koloru w żółte pasy, wisi nad drzewami i... - Cha, cha, cha - przerywa mu policjant - To są trzy pary butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truteń odchowuje nie swoje dzieci! teraz jest era badań na ojcostwo! Tylko DNA dla bogaczy z kasą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw jakby ta baba miała jakieś resztki honoru to by zrezygnowała z alimentów skoro prawda wyszła na jaw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że ona nie zrezygnuje bo nie czuje "koniecznośći"tak mi powiedziała.ale.......no własnie czemu badania nie są robione po iluś latach np.po 3?jesli dziecko nie jeste serio podobne?i jesli wychodzi ze nie to czemu on dalej płacic musi tego nie rozumiem bo sąd tego nie zniesie.robilismy odwołanie od alimentow i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna ktorej dzieciak sie nie spodobal lepiej sie przyznaj ze wyniki sfalszowalas szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupie prowo gdyby to było dziecko jego brata to byłoby podobne również do twojego faceta! mało tego, genotyp też miałoby podobny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie rozpisywac tylko pisze ogolnie! Okazalo sie ze dziecko jest brata meza.nie. nie prowo.myslisz ze jak o dziecku ktos napisze zle to jest to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak niewiesz wszystkiego a juz oceniasz brat meza jest po innym ojcu i do swego ojca brat meza jest podobny i dzieciak tez( do brata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezmyślne prowo autorze pewnie niedouczonym dzieciakiem jesteś No chyba że brat męża nie jest prawdziwym bratem tylko adoptowanym lub podrzutkiem i ma innych rodziców biologicznych Bo w rodzinie jest rodzinny genotyp, powtarzające się sekwencje genów Dlatego nie można określić który z braci jest biologicznym ojcem dziecka na podstawie badań DNA , jeśli bracia są prawdziwymi lub przyrodnimi braćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można -przyrodnie rodzeństwo ma tylko 50% wspólnego genotypu. Np biała i dwóch ojców -Polak i Murzyn jedno dziecko białe drugie czarne -rodzeństwo przyrodnie niepodobne do siebie choć bracia ale z różnym genomem po ojcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, puszczalskie panie puszczają się tylko z puszczalskimi panami...Mąż autorki też się kiedyś puścił z tą panią, która wrobiła go w alimenty...Jeszcze jeden argument za współżyciem wyłącznie z własną żoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że żony też się puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ty się puszczasz to jeszcze nie oznacza że każda tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prawo, ale uwierzcie ze ja mam taka sytuacje. Męża corka zupełnie nie podobna do niego, od początku mówiłam że to chyba nie jego dziecko, w końcu sama kupiłam testy i zrobiliśmy i wyszlo wszystko. Tamta szmata dalej ciągnie od nas alimenty ale jeszcze troche, wszystko cofniemy. W sadzie sprawa trwa i zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni. Pojebana sciera normalnie jak tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne twierdzisz ze prowo a sama dajesz taki przyklad.nie moj temat to nie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahah moj syn tez nie jest podobny do swojego ojca,a mojego meza :).Meza nie zdradzilam ale jak syn jest niepodobny to pewnie nam go w szpitalu podmienili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surerujesz cos??z tego co pamietam byla bardzo sie zdenerwowala i powiedziala ze musiala z czegos zyc a moj maz pracowal a przespanie sie z nim nie bylo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na kafe wszyscy wasi faceci nigdy nie są ojcami swoich dzieci z poprzedniego związku - to już plaga! wszyscy co do jednego byli związani z wyjątkowej klasy dziwk/ami, które zawsze robiły sobie dzieci z kimś innym - żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sobie wyobrażam życie tych facetów z obecną wredną suką - "nie twoje", "nie podobne do ciebie", " na pewno się puściła", "nie płać", "nie odwiedzaj", "oszukała cię na pewno" - powtarzane codziennie jak litania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuulala....czyzby zawitala sflustrowana eks??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowane to są te flądry co nie potrafią zaakceptować prawdy i wciskają chłopom ciemnotę, że ich dzieci na pewno są kogoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaję się, ja też tak prałam mojemu mózg, pomimo, że jego córka podobna do niego jak dwie krople - ale swoje ugrałam - kontaktów na dzisiaj zero, tylko jeszcze te cholerne alimenty - ale ja już coś wymyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl myśl komornik też pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajdę w ciążę i wystąpimy o obniżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mój też był tak samo mądry jak i ty,i wiesz co podnieśli mu je na twej sprawie o 120zł.Nie spodziewał głupek kontrpozwu. A przeciwko twojemu lovelasowi działa to co sama sprawiłaś a mianowicie że nie interesuje i nie kontaktuje się z dzieckiem.Sobie możesz podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam dodać że sprawa miała miejsce jak miał w drugim związku już jedno dziecko i drugie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zajdziesz w ciaze to eks sie zemsci i podniesie mialam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×