Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kamienie w ogrodzie

Polecane posty

Gość gość
kamienna ścieżka w ogrodzie to fajny pomysł tylko zaimpregnuj ją sobie preparatem Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny kamień ogrodowy jest niemal idealnym materiałem dekoracyjnym – podkreśla rangę ogrodu, wprowadza atrakcyjny wizualnie klimat, a ponadto jest długowieczny. Na tle kamienia świetnie prezentują się rośliny, a ponadto doskonale wydziela ścieżki i rabaty. Polecam zlecenie wykonania firmie www.brukarstwoarkadia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostka kamienna od www.wromac.pl prezentuje się świetnie. Firma Wromac podejmuje się zleceń wykonania elementów architektury ogrodowej z kamienia naturalnego, takich jak donice ogrodowe, ławki, fontanny, kule ogrodowe oraz inne meble ogrodowe. Oferowane przez nich wyroby spełniają wszelkie normy obowiązujące w budownictwie drogowym i ogólnym na terenie Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weriks
Myślę, że może lepszą opcją będzie wybór wysokiej jakości kostek brukowych. W ofercie Pozbruk możesz znaleźć szeroki wybór kostek dekroacyjnych, które również imitują kamień jak np. Antyk Epoka. Przede wszystkim dobra cena i co ważne wysoka jakość wykonania + odpowiednie zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamieniarstwo budowlane prowadzi firma www.kamieniarstwojanik.pl, proszę się ich zapytać, czy do ogrodu również mieli by coś ciekawego, ogólnie to bardzo dobra firma, która posiada przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli stosujecie kamień naturalny w ogrodzie to pamiętajcie o jego zabezpieczeniu najlepiej preparatem Dynasil z firmy Consil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na https://marmurowe.pl, mają w ofercie m.in. kamień ogrodowy właśnie, z tego co wiem to różne rodzaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia80

Ja do swojego ogrodu zamawiałam kamienie i otoczaki od firmy www.phu-leszczynski.pl. Posiadają szeroki wybór i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Kamienie ogrodowe to świetne rozwiązanie do każdego ogrodu. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, od której można zakupić takie kamienie to zajrzyjcie na stronę http://bankorbet.pl/ Mają bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

Zamawiałam kamyki do ogrodu od Galanterii Ogrodowej KAMYCZEK i mogę polecić, bo kamienie ładne, wyselekcjonowane, trwałe. Dobra cena i szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które zastanawiają się nad kamieniem w ogrodzie polecam zajrzeć na stronę www.kopalnia-jenkow.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą różnych rodzajów kamienia ogrodowego, które mają sporo ciekawych zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja polecam w 100% firmę  RADEL KAMIENIE z miejscowości Osina w woj. zachodniopomorskim.  Firma oferuję  sprzedaż kamienia naturalnego i wyrobów kamieniarskich w bardzo przystępnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×