Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodaa89

nowe lepsze życie

Polecane posty

Od rana zaczynam nowe i mam nadzieję lepsze życie. Nie chcę żadnej rygorystycznej diety, ale zdrowe rozsądne odżywianie. Przez ostatni rok sporo się zapuściłam i przytyłam ponad 10 kg. Moja obecna waga to 87 kg przy 177cm wzrostu. Mam nadzieję, że znajdą się tu osoby gotowe do wspólnej walki o wymarzoną sylwetkę :). Wątek założyłam, ponieważ myślę że łatwiej będzie mi wytrwać kiedy ktoś będzie mnie wspierał. Dodam, że oprócz zdrowej, nieprzetworzonej żywności zamierzam wprowadzić do swojego życia aktywność fizyczną. Rower stacjonarny, orbitek i skakanka. Po pierwszych sukcesach chcę zacząć biegać :) Czekam na wszystkie z was, które tak jak ja potrzebują wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem wysoka i w ciągu 3 lat przytyłam z 15 kg. Może byłoby mi rzeczywiście łatwiej, gdybym z kims pisała. Uważasz, że wzajemne motywowanie mogłoby się udać? Mój problem to brak ruchu i w/p/i/e/r/d/a/l/a/n/i/e A jak U Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 182 i blisko 80kg, a ważyłam kiedyś 62;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też zaczęłam wczoraj, mam troszkę mnie do zrzucenia, 63 kg przy wzroście 161cm, mój plan to zejść do 58 kg przy mż i zdrowym jedzonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem z wagą... Zmotywowałam się, podjęłam decyzję, że zmienię swoje odżywianie. Umieściłam ogłoszenie na serwisie ktopomoże.pl, że szukam dietetyka. Odezwała się do mnie Pani dietetyk. Zrobiła mi plan żywieniowy. Bardzo dyskretnie i przyjemnie to przebiegło... Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×