Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można nie mieć żadnych zainteresowań?

Polecane posty

Gość gość
Już wolę obejrzeć serial w tv (nie oglądam dużo tv) niż słuchać jakichś niemytych wyjców bez talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś uzasadnienie, dlaczego uważasz muzyków metalowych, za "niemytych wyjców bez talentu"? Przesłuchałaś kiedykolwiek jakąs płyte? Miałas kiedykolwiek w rękach gitarę? Wiesz, jak złożona i bogata jest ta muzyka? Pewnie nie, tylko pieprzysz od tak, zeby obrazić. Pomijając już to że mam znacznie więcej zainteresowań niż tylko to do którego sie uczepiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy żyje tak jak chce, jeden lubi oglądać seriale a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiesz mi najpierw na moje pytanie? A moje zainteresowania: sztuka ze szczególnym wskazaniem na muzykę metalową, która jest moim największym hobby, oprócz tego filozofia, historia, rysuje, pisze wiersze. Jestem neopoganką, inspirują mnie wierzenia naszych przodków. Dużo gram w gry komputerowe. Gram na gitarze, death i thrash metalowe utwory. Czytam ksiązki, średnio jedną na miesiąc, głównie historyczne, ale też różne powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zainteresowania. Interesuje sie ludzmi, tzn. ich prywatnymi sprawami, takimi o jakich mowia oni za zamknietymi drzwiami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×