Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie w bloku to piekło

Polecane posty

Gość gość
Program dofinansowania MDM to dobre rozwiązanie, żeby spełnić swoje marznie o własnym domu. Ja dostałam całkiem sporą dopłatę, co umożliwiło i przyspieszyło wszystkie sprawy i formalności związane z kredytem i kupnem. Na ich stronie wszystko jest dobrze i klarownie przedstawione: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są duże piękne apartamentowce tylko wszystko zależy na jakich się trafi sąsiadów. Jak upierdasy, chamy czy przylepy to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w domu na dużym metrażu to luksus. Ten kto pisze ze by nie chciał to co ma powiedzieć jak go nie stać. Standard życia to podstawa. Siedzą na 40m2 i cieszą się ze we Włoszech byli. Tylko te Włochy są przez 10 dni a potem wracają do ciasnej klitki w bloku i znów przez kolejne 12 miesięcy się męczą i wakacyjny kredyt spłacają i co mają mówić. Na domek kredytu nie dostaną tylko ledwo na urlop wiec co im pozostaje innego. Siedzieć w bloku i chwalić jak to jest super :D aha trawę kośi się dla relaksu( dla nieuswiadomionych : wynaleziono teraz inne urządzenia niż kosa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Dla mnie jeśli blok jest nowy to mogę w nim mieszkać, już kilka lat zresztą tak jest. Może jedynie mi trochę przeszkadza mieszkanie w bloku kiedy są upały i piękna pogoda, wtedy by się chciało mieszkać np. w domku koło lasu, ale w pozostałych porach roku jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Także ideał to chyba mieszkanie w mieście i domek letniskowy gdzieś np. w górach :) Albo gdzieś blisko miasta, ale na "łonie natury" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goło/du/pce nadwiślańskie muszą mieszkać w blokach nie to co my pracodawcy których stać na piękny domek z ogródkiem. W końcu musi być jakaś różnica między wołem roboczym a panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że mam dom i pieprzony ogródek. Do grobu tego ze sobą nie wezmę, zresztą mieszkania też nie zabierzesz. Porządne mieszkania są drogie i w budynkach wielorodzinnych stale coś komuś nie pasuje, hejt na psy, dzieci, komuś przeszkadza sąsiad piętro wyżej, bo chodzi o kulach i stuka. Mieszkaliśmy w bloku, to było jakby za karę. Jedni sąsiedzi byli w porządku, drudzy chamy prymitywne. Kilka razy zalali nam mieszkanie, teraz jest lepiej, nie ma tyle hołoty jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
11:36- mieszkanie , mieszkaniu nie równe. może być to klitka w starym bloku, albo ładny apartament na ekskluzywnym osiedlu... Tak samo jest z domami, więc ciężko dyskutowac co jest lepsze, kto co woli, mnie mieszkanie w bloku nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Woronicza to idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertonpol
Blok blokowi nierówny. Ja mieszkam w nowym bloku przy ul Kolegialnej w Płocku. Wybudowany solidnie, estetycznie przez http://omega-developer.pl i niewyobrażam sobie, żeby tu miało być piekło... Bo dlaczego?? Jest estetycznie, ciepło, dobre doświetlenie, fajni sąsiedzi... Wiele zalezy od sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od lokalizacji i sąsiadów. Jeszcze, kilkanaście lat temu w mieście było sporo ciszej, mniej samochodów. Było wiele rodzin z dziećmi które szanowały swoje mieszkania jako przystań na lata i szanowały sąsiadów. Od kiedy większość starych sąsiadów wyprowadziła się wprowadziło się wielu chamów ze wsi którzy przyjechali jedynie za pracą, nie potrafią mieszkać z ludzmi we wspólnocie, traktują mieszkania jak inwestycję. Robią remonty z burzeniem i pruciem ścian co kilka lat. Nie ma roku bez kilkumiesięcznego remontu. Co więcej dzieci zamiast na dworzu mają plac zabaw w domu, biegają skaczą rzucają zabawkami na panele bo wykładziny przecież trzeba odkurzać wiec po co. Nawet piaskownicę montują na balkonie i sypią ludziom piachem na głowę choć w pobliżu jest kilka placów zabaw. Taka to jest obecnie kultura. Niestety na wsi wcale nie bywa lepiej. Codzienne piłowanie, rżnięcie drewna bo wszyscy mają piły elektryczne z marketu i /lub krajzegi a siekiery już dawno nie używają, nie wspomnę o szczekaniu psów których każdy ma po kilka ot taka psia moda, zresztą w mieście jest podobnie. O świeżym powietrzu też można zapomnieć. Jak jest niskie ciśnienie to w porze obiadowej nie sposób wyjść na zewnątrz gdyż unosi się gryzący dym z kominów. Kradzieże, podrzucanie śmieci na działki też jest na porządku dziennym. Samochodami jeżdżą przez wioskę jakby byli na torze wyścigowym. Ot kultura egoizmu i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kupiliśmy jakiś czas temu działkę pod miastem i teraz przymierzamy się do budowy domu drewnianego z firmą http://apissa.pl/. Nie mogę się doczekać własnej enklawy i miejsca bezpiecznego od wścibskich oczu sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc ludzi mieszka w blokach i jezeli sie ma fajne osiedle i wysoki standard to mieszka sie naprawde komfortowo. Wlasnie dlatego pomyslalam o osiedlu Miasteczko Wawer bo mieszkania maja wielkie tarasy i okna z widokiem na las wiec mieszka sie w cichym miejscu blisko natury i w poblizu centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://swpanel.pl/rejestracja?ref=51045 za 100 pkt 50 zl na konto bankowe, wypelnianie ankiet,codziennie nowe ankiety, trzeba uzupelnic profil w 100 % żeby dostawac codziennie lub czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×