Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o studiach LOGISTYKA

Polecane posty

Gość gość

czy warto na to isc? jakie sa perspektywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak studiował logistykę na Wyższej Szkole Bankowej. Z biura karier skierowali go na praktyki, a potem dostał prace w tej samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Dziękujemy za przytoczenie tej optymistycznej historii Truskawa987 :) Wyższa Szkoła Bankowa posiada świetnie wykwalifikowaną kadrę, której najważniejszym zadaniem jest Wam zapewnić bardzo dobry start w przyszłość. Z ramienia Online Eksperta WSB chciałam jeszcze tylko przypomnieć o promocji - do 19 września obowiązuje zniżka za czesne wynosząca 695 zł. Zniżka obowiązuje na KAŻDY kierunek w KAŻDEJ placówce. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawód logistyka po technikum i w anglii mnie od razu przyjęli za 3000 funtów, wierz czy nie, ale u nich to tam nikt nie idzie na ścisłe przedmioty i mają straszne braki jeśli chodzi o ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×